2006 оны төгсөгчид:

Төгсөгчдийн

овог, нэр

Ажил эрхлэлтийн байдал

Сувилагч мэргэжлээр

1

Б.Азжаргал

ЭМШУИС , Технологийн сургууль, Сувилахуйн тэнхмийн эрхлэгч

2

Т.Алтансувд

Налайх НЭ –т сувилагч

3

Л.Алтанцэцэг

СБНЭ-т сувилагч

4

Д.Баасанжав

УКТЭ-т сувилагч

5

Ё.Баярсайхан

Биндэрьяа эмнэлэгт сувилагч

6

Ч.Болормаа

Налайх НЭ-т сувилагч

7

Ц.Болормаа

Тодорхойгүй

8

А.Булганчимэг

Алтанцэгцүүхэ ӨЭ-т сувилагч

9

Г.Гэрэлсайхан

УКТЭ-т сувилагч

10

Б.Дэлгэрмаа

УКТЭ-т сувилагч

11

Д.Жимсээ

УКТЭ-т сувилагч

12

Б.Ичинноров

Налайх НЭ-т сувилагч

13

Х.Лхагва

УКТЭ-т сувилагч

14

С.Нарангэрэл

Цагдаагийн хорих эмнэлэгт сувилагч

15

Д.Онон

ШШГА-ны НЭ-т сувилагч

16

Д.Оюунгэрэл

ЭХЭМҮТ-д сувилагч

17

С.Оюунгэрэл

Улаанбаатар сувилалд сувилагч

18

Ж.Өлзийсайхан

ЭХЭМҮТ-д сувилагч

19

В.Санжаасүрэн

БЗД-ийн нэгдсэн эмнэлэг

20

Д.Солонго

УКТЭ-т сувилагч

21

Б.Танацэцэг

Төмөр замын эмнэлэгт сувилагч

22

Ц.Төмөрцоож

Өвөрхангай аймгийн НЭ-т сувилагч

23

Б.Хэнмэдхэв

ШШГА-ны НЭ-т сувилагч

24

Н.Хоролмаа

ЭМШУИС-д багш

25

Д.Удвал

“Үлэмжийн чанар” эмнэлэгт сувилагч

26

З.Ундармаа

УКТЭ-т сувилагч

27

Ц.Цэрэнбүтэд

Налайх НЭ-т сувилагч

28

Б.Цэцгээ

СБНЭ-т сувилагч

29

А.Чимгээ

БЗД-ийн ӨЭ-т сувилагч

30

Б.Чулуунцэцэг

УКТЭ-т сувилагч

31

Л.Энхжаргал

БГД-ийн 7-р төвд сувилагч

32

Ч.Энхмаа

УКТЭ-т сувилагч

33

Ш.Энхсайхан

ТТАХ-ийн НЭ-т сувилагч

34

Н.Энхцэцэг

ХӨСҮТ-д сувилагч

Нягтлан бодох бүртгэл мэргэжлээр:

1

Л. Алтангэрэл

Мобиком ХХК нягтланбодогч

2

Б.Азжаргал

Өмнөговь аймаг Мэргэжлийн хяналтын албанд нягтлан бодогч

3

С.Баттулга

Мон-Дулаан ХХК-д худалдааны менежер

4

Д.Буянбадрал

ХУИС-д нягтлан бодогч

5

Г.Батням

Тодорхойгүй

6

Д. Батцэцэг

Тодорхойгүй

7

Б.Баярмаа

“Ганхийц” ХХК-д нягтлан бодогч

8

Д.Болортуяа

“Ганхийц” ХХК-д нягтлан  бодогч

9

П.Зулгэрэл

“Капитал” банкинд нягтлан бодогч

10

З.Оюун-Эрдэнэ

Хувиараа бизнес эрхэлдэг

11

М.Отгон

Хувиараа бизнес эрхэлдэг

12

Б.Нандин-Оюун

Дорнод аймаг “Монгол даатгал” ХХК-д нягтлан бодогч

13

Я.Цогдэлгэр

Сэлэнгэ аймаг” Эрчим хүч” ХХК-д нягтлан бодогч

14

М.Чулуун-Эрдэнэ

Хэнтий аймаг Аудитын газар аудитор,

15

Н. Энхнасан

Бодь-Электрониксд менежер

16

Х. Эрдэнэбат

Дорноговь аймагт хувиараа бизнес эрхэлдэг