2009 оны төгсөгчид - 696

Төгсөгчдийн

овог, нэр

Ажил эрхлэлтийн байдал

Хүний их эмч мэргэжлээр төгсөгчид

1

Х.Ариунцэнгэл

Төв аймаг Батсүмбэр сум  Хүн эмнэлэгт их эмч

2

Б.Баярбаатар

ЭНМНТ-ийн Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч

3

Б.Баасанцэцэг

ХӨСҮТ-ийн халдвартын эмч

4

Ш.Болормаа

ЭМШУИС-хүүхдийн эмчийн резидент

5

Т.Ганпүрэв

Орхон аймаг Мөнхсүндрэл эмнэлэгт их эмч

6

О.Даваадулам

Этүгэн дээд сургуульд багш, ЭМШУИС-Дүрс оношлогооны резидент

7

Н.Сэргэлэн

Этүгэн дээд сургуульд магистрант

8

Б.Сугар

Завхан аймаг тосонцэнгэл сум дундын хүн эмнэлэгт лабораторын их эмч

9

Б.Одгэрэл

ЭМШУИС-ийн хүүхдийн эмчийн резидент

10

Б.Уранцэцэг

Төв аймаг Заамар сум хүн эмнэлэгт их эмч

11

Ж.Уранчимэг

 

12

М.Хэрлэн

СБД-ийн 14-р хорооны өрхийн эмнэлэгт их эмч

13

О.Энхчимэг

Баянхонгор аймаг Баян-өндөр сум ын хүн эмнэлэгт эрхлэгч эмч, ЭМШУИС-ийн мэс заслын эмчийн резидент

14

А.Анхмаа

Завхан аймаг

Шилүүрст сум Хүн эмнэлэгт их эмч

15

Т.Бямбачимэг

УКТЭ-ийн ЧХХ-н эмч

16

З. Жаргалсайхан

Архангайн нэгдсэн эмнэлэгт их эмч

17

Ц.Туяацэцэг

Завхан аймаг Тосонцэнгэл сум дундын хүн эмнэлэгт их эмч

18

Б.Сайханцэцэг

Завхан аймаг Тосонцэнгэл сум хүн эмнэлэгт их эмч

19

А.Ууганбаатар

Завхан аймаг Идэр сум  хүн эмнэлэгт эрхлэгч эмч

20

Г.Чимэдцогзол

УБ Баянгол дүүрэг Эх-амгалан эмнэлэгт их эмч

21

Т.Отгонбат

Архангайн нэгдсэн эмнэлэгт их эмч

22

Т.Оюунбат

СБД-өрхийн эмнэлэгт , ХӨСҮТ-ийн халдвартын эмчийн резидент

23

Д.Өлзийхишиг

Дархан-Уул аймаг нэгдсэн эмнэлэгийн сэтгэцийн эмч

Эм зүйч мэргэжлээр төгсөгчид

1

Г.Алтаншагай

Мэргэжлээрээ хувиараа

2

Д.Алтансүх

Бүрд эмийн сан - хувиараа

3

А.Ариунчимэг

Талын уул эмийн санд

4

Б.Батцэцэг

Мон-Фарм

5

Б.Батзориг

ЭХНБ

6

Т.Болорчимэг

Эмийн санд

7

Д.Дэлгэрхишиг

Нахиа

8

Б.Дэлгэрмаа

Монос

9

Д.Гантүмэн

Мэри стопс

10

Ч.Мөнхбаяр

Эмийн үйлдвэр ХХК

11

Б.Мөнхцэцэг

Монос эм зүйч

12

У.Отгонсүрэн

ЭХНБ

13

Б.Отгонтуул

Эмийн санд

14

Д.Оюунчимэг

Увс-д эмийн санд

15

Б.Оюунбилэг

ЭХНБ

16

Г.Цэнгэлмаа

 Герман улсад байгаа

17

Б.Цэвээндорж

Завхан Улиастай

18

Э.Чанцалдулам

Архангай аймагт

19

У.Ундармаа

ЭМЖЖ эмнэлэгт

20

Л.Үүрцайх

Үүрийн чимээ

21

Б.Шинэ-Сар

ХӨСҮТ эм зүйч

22

О.Энхцэцэг

УКТЭ

23

Б.Энхгэрэл

Этүгэн дээд сургуульд багш

Сувилагч мэргэжлээр төгсөгчид

  1.  

М.Ариунжаргал

АХ нэгдсэн эмнэлэгт сувилагч

  1.  

Ц.Анхцэцэг

Сурч байгаа

  1.  

Б.Ганчимэг

СУ-ны магистр, Этүгэн дээд сургуульд багш

  1.  

Х.Гэрэлмаа

УКТЭ-т сувилагч

  1.  

У.Даметкен

БӨ нэгдсэн эмнэлэгт сувилагч

  1.  

Г.Дэчмаа

Түлэнхийн төвд сувилагч

  1.  

Н.Лхагвасүрэн

ШКТЭт сувилагч

  1.  

Э.Номин-Эрдэнэ

Тодорхойгүй

  1.  

Б.Одмаа

Хэнтий аймаг НЭ-т сувилагч

  1.  

Б.Оюунтунгалаг

Хавдар судлалын үндэсны төвд сувилагч

  1.  

Ж.Пүрэвсүрэн

Солонгос улсад байгаа

  1.  

С.Сайханчимэг

Завхан НЭ –т сувилагч

  1.  

Б.Солонго

УКТЭ мэс заслийн тасагт сувилагч

  1.  

Б.Халиун

II эмнэлэгт сувилагч

  1.  

Э.Цацралт

Өрхийн эмнэлэгт сувилагч

  1.  

Ц.Цэрмаа

Нийгмийг аюулаас хамгаалах яамны эмнэлэгт сувилагч

  1.  

Г.Чанцалдулам

УКТЭ сэхээн амьдруулах тасагт сувилагч

  1.  

Л.Энхжаргал

УК 2-р эмнэлэгт сувилагч

  1.  

Ж.Эрдэнэжаргал

Хавдар СҮТ-д сувилагч

  1.  

Д.Алтанцэцэг

УБ, ЧД НЭ-т сувилагч

  1.  

Н.Адъяа

Батлах хамгаалах яам

  1.  

Г.Амарзаяа

Тодорхойгүй

  1.  

Д.Алтансувд

ЭХЭМҮТ-д сувилагч

  1.  

С.Баасанжаргал

Батлан хамгаалах

  1.  

Л.Батцэцэг

УКТЭ-т сувилагч

  1.  

Н.Батцэнгэл

УБ, БЗД нэгдсэн эмнэлэгт сувилагч

  1.  

Ш.Батчимэг

ЭХЭМҮТ-д сувилагч

  1.  

О.Баярмаа

ЭХЭМҮТ-д сувилагч

  1.  

Г.Болормаа

Төмөр замын эмнэлэгт сувилагч

  1.  

Л.Буянхишиг

УКТЭ-т эмнэлэгт

  1.  

Ж.Бямбадаш

УБ, БЗД нэгдсэн эмнэлэгт сувилагч

  1.  

Н.Ганга

УБ, ЧД нэгдсэн эмнэлэгт сувилагч

  1.  

Ч.Дариймаа

Тодорхойгүй

  1.  

Н.Дуламсүрэн

Өрхийн эмнэлэгт сувилагч

  1.  

Д.Мандахгэрэл

УБ, ЧД нэгдсэн эмнэлэгт сувилагч

  1.  

Т.Маря

УКТЭ-д сувилагч

  1.  

Л.Мөнхсайхан

1-р төрөхд сувилагч

  1.  

Б.Нэргүй

Өрхийн эмнэлэг

  1.  

Р.Нямсүрэн

1-р төрөхд сувилагч

  1.  

Д.Оюунцэцэг

ЭХЭМҮТ-д сувилагч

  1.  

А.Оюунцэцэг

Тодорхойгүй

  1.  

Р.Оюунчимэг

Тодорхойгүй

  1.  

Т.Цэцгээ

Тодорхойгүй

  1.  

Д.Цэцэгсүрэн

УБ, ЧД нэгдсэн эмнэлэгт сувилагч

  1.  

Д.Цэвээнжав

Өрхийн эмнэлэгт сувилагч

  1.  

Б.Цэрэнпил

тэтгэвэрт

  1.  

С.Сувдаа

Тодорхойгүй

  1.  

Ж.Сэлэнгэ

1-р төрөхд  сувилагч

  1.  

А.Хэрлэн

УКТЭ-т сувилагч

  1.  

Б.Уранчимэг

ЭХЭМҮТ-д сувилагч

  1.  

М.Үржинханд

Өрхийн эмнэлэгт сувилагч

  1.  

Ц.Туяа

Батлан хамгаалах

  1.  

М.Энхцэцэг

Батлан хамгаалах

Сувилахуйн оройн ангийг төгсөгчид

1

А.Галмандах

УК 2-р эмнэлэгт сувилагч

2

Ч.Жавзансүрэн

УБ,СБД НЭ-т сувилагч

3

П.Лхамюмгэрэл

ӨВ НЭ-т сувилагч

4

Л.Отгонбилэг

Налайх НЭ-т сувилагч

5

М.Отгонтуяа

Дорнод аймаг НЭ-т сувилагч

6

С.Оюунтуяа

СБД нэгдсэн эмнэлэгт сувилагч

7

Ж.Оюунгэрэл

Налайх НЭ-т сувилагч

8

С.Отгонням

Тодорхойгүй

Нягтлан бодох бүртгэл мэргэжлээр төгсөгчид

1

Б.Ариунцэцэг

Налайх татварын хэлтэст нягтлан бодогч

2

Ц.Болормаа

Төрийн банкинд нягтлан бодогч

3

Б.Болдбаатар

Төв Идэр сум Хаан банкинд теллер

4

Л.Ичинноров

Барилгын компанид нягтлан бодогч

5

Г.Мөнхтуяа

Тодорхойгүй

6

Н.Нямжав

Дархан Монгол шууданд нягтлан бодогч

7

Д.Нямдорж

Ажилтай - тодорхойгүй

8

Б.Оюун-Эрдэнэ

Хүүхэдээ харж байгаа

9

Б.Халиунсүрэн

Хувиараа бизнес эрхэлдэг

10

Б.Хишигбаатар

Хувиараа бизнес эрхэлдэг

11

Л.Энхтуяа

Барилгын компанид нягтлан бодогч