2011 оны төгсөгчид - 994

Төгсөгчдийн

овог, нэр

Ажил эрхлэлтийн байдал

Анагаах ухааны магистрын зэрэг хамгаалсан

1

О.Даваадулам

Этүгэн дээд сургуульд багш

Хүний их эмч мэргэжлээр төгсөгчид

1

Л.Амарзаяа

БЗД 129-р цэцэрлэгт их эмч

2

Л.Ариунтунгалаг

Хүүхдээ харж байгаа

3

Б.Батчимэг

БЗД “Хасагт-Эрдэнэ” өрхийн эмнэлэгт их эмч

4

Ч.Бэх

ЯТТ – мэс заслын резидент

5

Б.Мөнхзул

Өвөрхангай аймгийн Хархорин сумын эмнэлэгт их эмч

6

Д.Мөнхнасан

ЯТТ их эмч

7

Э.Орхон

Хүүхэдээ харж байгаа

8

Б.Тамир

СБД өрхийн эмнэлэгт

9

О.Туул

Төв аймаг сумын эмнэлэгт их мэч

10

М.Түвшинтамир

Сэлэнгэ Сант сумын эмнэлэгт их эмч

11

Т.Пүрэвдорж

Завхан Тосонцэнгэл – ЭМШУИС резидент

12

Д.Цэнгэлжаргал

Завхан Тосонцэнгэл – ЭМШУИС резидент

13

Д.Элбэгзаяа

Сэлэнгэ Хушаат сумын эмнэлэгт их эмч

14

Б.Энхцолмон

Хүүхэдээ харж байгаа

15

Л.Амарсайхан

Хөвсгөл төмөр булаг сумын эмнэлэгт их эмч

16

Т.Болорчимэг

ХУД өрхийн эмнэлэгт их эмч

17

Ц.Мөнхчимэг

Мэдрэлийн эмнэлэгт их эмч

18

П.Мөнхсувд

Эмийн компанид эмч төлөөлөгч

19

Ц.Уранчимэг

Хөвсгөл цэцэрлэг сумын эмнэлэгт их эмч

20

Б.Даваасүрэн

Шүүх эмнэлэгт резидент

21

Ч.Долгорсүрэн

СБД-ийн өрхийн эмнэлэгт их эмч

22

Ч.Дэчин

Ачтан эмнэлэгт дүрс оношлогооны резидент

23

С.Хулан

Хөвсгөл тариалан сумын эмнэлэгт их эмч

24

Г.Энхбат

ХУД 1-р хорооны өрхийн эмнэлэгт их эмч

25

Б.Амартүвшин

Булган Төв өрхийн эмнэлэгт их эмч

26

М.Күлзира

Баян-Өлгий аймагт сумын эмнэлэгт их эмч

27

Б.Дуламжав

Увс аймагт их эмч

28

Д.Лхагвасүрэн

Архангай Чулуут сумын эмнэлэгт их эмч

29

С.Мөнхбаяр

БЗД өрхийн эмнэлэгт их эмч

30

Ч.Мөнхтуяа

Жирэмсэн

31

Б.Мөнхзул

Архангай Цэнхэр сумын эмнэлэгт их эмч

32

О.Эрдэнэбулган

Сэлэнгэ Хөтөл сумын эмнэлэгт их эмч

33

Г.Энхжаргал

Тодорхойгүй

34

Б.Уранчимэг

Хүүхдээ харж байгаа

35

Б.Баянзул

Тодорхойгүй

36

Э.Чулуунцэцэг

СЭМҮТ их эмч

37

Х.Мөнх-Эрдэнэ

Шүүх эмнэлэгийн резидент

Эм зүйч мэргэжлээр төгсөгчид

1

Т.Адъяасүрэн

Эмимпекс

2

Н.Алтангэрэл

Мөнхийн тун

3

Б.Алтанзул

Тодорхойгүй

4

Д.Амгалан

Зуун наст эмийн сан

5

Х.Ариунцэцэг

Налайх НЭ

6

Т.Азжаргал

“Нахиа импекс” ХХК

7

А.Баяржаргал

Мөнхийн тун

8

О.Батнасан

Эрдэнэт хот НЭ

9

Я.Баяраа

Эмийн үйлдвэр ХХК

10

Н.Буянхишиг

Мед импекс

11

С.Болормаа

Тодорхойгүй

12

Э.Ганзам

Шарын голд эмийн санд

13

Т.Гүлжанар

Налайхд-эмийн санд

14

Д.Доржханд

ЭНТО –эм ханган

15

Ц.Жаргал

Хувийн эмийн санд

16

Б.Мөнхчулуун

Мөнхийн тун

17

М.Мөнхцэцэг

Сурч байгаа

18

Л.Мөнхцэцэг

Зуун наст эмийн сан

19

Л.Лхамсүрэн

ШКТЭ

20

Ч.Намжилмаа

Монгол-Эм импекс

21

Ц.Наранцацрал

Монгол-Эм импекс

22

Б.Нарангэрэл

Сурч байгаа

23

Л.Одонтуяа

Монгол-Эм импекс

24

А.Оюунсайхан

Монгол-Эм импекс

25

Х.Өлзийжаргал

Мөнхийн тун

26

Б.Хажидмаа

Монгол-Эм импекс

27

Х.Цоггэрэл

Увсад –эмийн санд

28

Т.Цэцэгсүрэн

Баянхонгорт-эмийн санд

29

Т.Цэрэнчимэг

Тодорхойгүй

30

Н.Пагмадулам

Хүүхдээ харж байгаа

31

Г.Уянга

“ANN” ХХК жор баригч

32

С.Уранчимэг

Хүүхдээ харж байгаа

33

Д.Ууганзаяа

“ЭЧ” ХХК менежер

34

Г.Чулуунбат

Монгол-Эм импекс

35

А.Энхбаясгалан

Увс-эмийн санд

36

М.Эркегүль

Токал-фарма

Сувилагч мэргэжлээр төгсөгчид

1

Э.Ариунболд

УКТЭ хагалгааны нэгдсэн тасагт сувилагч

2

Ч.Алтанзул

Завхан, Тэлмэн хувиараа

3

Л.Батнамар

УКТЭ, ЗСК тасагт сувилагч

4

Д.Дариймаа

Увс  нэгдсэн эмнэлэгт сувилагч

5

Г.Дүгчимэг

ЭХЭМҮТ-д сувилагч

6

Н.Мөнхжаргал

ЭХЭМҮТ-д сувилагч

7

Ч.Мягмархорлоо

Өвөрхангай, нарийн тээл сумын эмнэлэгт сувилагч

8

Д.Нармандах

УКТЭ-т сувилагч

9

Б.Нансалмаа

БХ аймаг нэгдсэн эмнэлэгт сувилагч

10

Д.Наранцэцэг

ХӨ аймаг НЭ-т сувилагч

11

Д.Отгонтуяа

1-р төрөхд сувилагч

12

Э.Өлзийтогтох

УКТЭ-т сувилагч

13

Ж.Раушан

Этүгэн ДС

14

Т.Сэржээхүү

УКТЭ-т сувилагч

15

Д.Энхболор

Хавдар судлалын ҮТ-д сувилагч

16

П.Энхдэлгэр

Мон мэс эмнэлэгт сувилагч

17

Г.Эрдэнэсувд

УКТЭ-т сувилагч

18

С.Амгалан

Этүгэндээд сургуульд

19

Д.Амарсүрэн

УКТЭ-т сувилагч

20

М.Жаныл

БӨ аймаг, Алтай сумын эмнэлэгт сувилагч

21

С.Маржан

БӨ аймаг, Баяннуур сумын эмнэлэгт сувилагч

22

Б.Мөнхболор

Найдвар хосписд сувилагч

23

Б.Нандинцэцэг

ЭХЭМҮТ-д сувилагч

24

Г.Нямцэцэг

УКТЭ, МСК

25

О.Цэвэлмаа

Монос-д сурж байгаа

26

Б.Соёлмаа

Сэлэнгэ аймаг НЭ-т сувилагч

27

Ж.Одонтуяа

ШКТЭ-т сувилагч

28

Д.Отгонцэнгэл

Хүүхдээ асрах чөлөөтэй байгаа

29

Т.Оюунбаяр

Ховд аймаг, НЭ-т сувилагч

30

Г.Оюунчимэг

УКН 2-р эмнэлэг, дотрын тасагт сувилагч

31

Э.Энхзаяа

Солонго нүдний эмнэлэгт сувилагч

32

Б.Энхбилэг

Гурван гал эмнэлэгт сувилагч

33

С.Эрдэнэтуяа

ЭХЭМҮТ-д сувилагч

34

Ж.Болор-Эрдэнэ

СХД НЭ-т сувилагч

35

О.Гармаа

ЭНЭШТ ХЭЭ тасагт сувилагч

36

А.Дэлгэрмаа

Ховд аймаг НЭ-т сувилагч

37

Г.Наранцэцэг

ЭХЭМҮТ-д сувилагч

38

С.Наранчимэг

Өмнөговь, НЭ-т сувилагч

39

Д.Мөнхцэцэг

Солонго нүдны эмнэлэгт сувилагч

40

М.Хазына

Баян-Өлгий аймагт

41

Х.Хишигтогтох

Хэнтий НЭ-т сувилагч

42

М.Цэрэнтогтох

Этүгэн дээд сургуульд багш

43

Э.Цолмонтуяа

ЭХЭМҮТ-д сувилагч

44

Ч.Олонболор

Налайх НЭ-т сувилагч

45

Д.Өлзийчимэг

I төрөхд сувилагч

46

Л.Түвшинтөгс

Геронтлогийн төвд сувилагч

Сувилахуйн оройн ангийг төгсөгчид

1

Т.Ариунаа

ХӨСҮТ-д сувилагч

2

Д.Алтанчимэг

Цэргийн эмнэлэгт сувилагч

3

Т.Банзрагч

ЭХЭМҮТ-д сувилагч

4

Л.Бат-Оюун

ЭХЭМҮТ-д сувилагч

5

А.Болормаа

Тодорхойгүй

6

П.Байгалмаа

УКТЭ-д сувилагч

7

Д.Баярмаа

КН 2-р эмнэлэгт сувилагч

8

Б.Дариймаа

Хавдар судлалын үндэсны төвд сувилагч

9

Х.Золзаяа

Тодорхойгүй

10

Ч.Лазат

Хавдар судлалын үндэсны төвд сувилагч

11

Б.Наранцацрал

Гурван гал эмнэлэгт сувилагч

12

Л.Нямцолмон

КН 2-р эмнэлэг

13

Ц.Отгонбаяр

Болор мэлмий эмнэлэгт сувилагч

14

Ю.Уранбилэг

Хүүхдээ асрах чөлөөтэй байгаа

15

Г.Энхзаяа

Сонгдо эмнэлэгт сувилагч

16

С.Энхтуяа

Оргил рашаан сувилалд сувилагч

Нягтлан бодох бүртгэл мэргэжлээр төгсөгчид

1

Э.Анхбаяр

Стандарт ХХК-д нягтлан бодогч

2

Т.Алтангэрэл

QSS-ХХК-д нягтлан бодогч

3

Ц.Болормаа

Туушин ХХК-д нягтлан бодогч

4

Х.Ганбаатар

Хаан банкинд нягтлан бодогч

5

Г.Нямдорж

“ Тэнхлэг”  нягтлан бодогч

6

Р.Отгонжаргал

Тодорхойгүй

7

Б.Оюунсувд

Хас банкинд нягтлан бодогч

8

Р.Сэржмядаг

Тодорхойгүй

9

Э.Шинэбаяр

Этүгэн дээд сургуульд нягтлан бодогч

Татварын нябо хяналт мэргэжлээр төгсөгчид

1

А.Бямбасүрэн

Ажилгүй

2

Д.Ичинноров

Өмнөговь Хаан банк

3

П.Мөнгөнхүү

Булган Гурилын үйлдвэрт

4

Ж.Отгонцэцэг

Хадгаламж банк

5

Ш.Отгонцэцэг

Хэнтий “Татварын хэлтэс”

6

Н.Үүрцайх

Тодорхойгүй