2013 оны төгсөгчдийн нэрс - 1278

Хүний их эмч мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог

Нэр

Регистрын дугаар

  1.  

Алтайхүү

Алтанзул

CO89092608

  1.  

Лхагвасүрэн

Алтансарнай

ПЮ89120805

  1.  

Рэнцэндорж

Бадамсүрэн

ОЭ86031008

  1.  

Эрдэнэбаатар

Баяраа

ЗФ88111616

  1.  

Борчулуун

Болортуяа

ЛГ87100906

  1.  

Чодлой

Болормаа

ЙМ89021607

  1.  

Банзар

Жавзмаа

АЮ73082861

  1.  

Сүхбаатар

Лхагвасүрэн

ЦЖ87040811

  1.  

Гүндэл

Наранчимэг

НФ84061008

  1.  

Цэнгэл

Пүрэвсүрэн

ИЦ90062802

  1.  

Зоригт

Оюун-Отгон

НЮ83112963

  1.  

Лувсан

Өлзийбаяр

РХ81010901

  1.  

Сүхбаатар

Сод-Эрдэнэ

УД89022503

  1.  

Батаа

Энхээ

ОД80022707

  1.  

Бат-Эрдэнэ

Алтанцэцэг

ИЮ90021369

  1.  

Биндэръяа

Алтангэрэл

ИЙ90013101

  1.  

Санждорж

Азжаргал

НМ89111016

  1.  

Баттулга

Батсайхан

УД90052939

  1.  

Бавуу

Балдан-Ёндон

УС88081137

  1.  

Баатар

Байгалмаа

ПВ88030404

  1.  

Сувданцэцэг

Лхагвасүрэн

МЖ88022011

  1.  

Юра

Нандинцэцэг

УД89102203

  1.  

Наранбаатар

Нармандах

УЦ88100148

  1.  

Намсрайжав

Цогжавхлан

УМ89060251

  1.  

Батбуян

Цэрэнтогтох

УД89042311

  1.  

Дашдорж

Чагцалдулам

ИВ83022400

  1.  

Баттулга

Түвшинжаргал

УЗ90122001

  1.  

Дэвээ

Уянга

УД89040729

  1.  

Өгөөмөрбаян

Золзаяа

ДЮ82092367

  1.  

Эрдэнэчимэг

Тэмүүлэн

УУ86102911

  1.  

Батсайхан

Анхбаяр

УЗ89090418

  1.  

Ганболд

Баянсэлэнгэ

РЙ88031224

  1.  

Цэгмэд

Болормаа

ОЮ89013126

  1.  

Лувсаншарав

Гантөгс

ЙР87080914

  1.  

Эрдэнэцогт

Мөнхцэцэг

ЙЙ89051329

  1.  

Эрдэнэ

Нансалмаа

ВД90022502

  1.  

Бямба

Одончимэг

ЙР89122168

  1.  

Баярсайхан

Онон

ХЖ87012971

  1.  

Жаргалсайхан

Оюун-Эрдэнэ

ЙД89021903

  1.  

Батхүү

Урангоо

ЛЮ89082762

  1.  

Намхай

Удвал

ХЖ87110603

  1.  

Цэрэн-Очир

Цэрэнчимэд

РЮ89090266

  1.  

Эрдэнэзуу

Шинэ-Саран

ИЦ90010109

  1.  

Батмөнх

Энхжаргал

ОЮ89051317

  1.  

Жарантай

Энхболор

ВМ89011809

  1.  

Сэтэнжав

Батгэрэл

ОЙ88110834

  1.  

Ганзориг

Билгүүн

УУ91072816

  1.  

Нарантуяа

Бямбажав

ЖК89010703

  1.  

Сандаг-Очир

Заяасайхан

ИЧ89010905

  1.  

Лхагвадорж

Золбоо

ЖЯ89112017

  1.  

Лундаажанцан

Золзаяа

КВ89060501

  1.  

Хуандах

Куншуах

УА90092226

  1.  

Болдбаатар

Мөнхжаргал

НИ89090101

  1.  

Тогоо

Мөнхчимэг

ЖИ83020607

  1.  

Алтангэрэл

Номин-Эрдэнэ

ПБ89081760

  1.  

Чулуунбат

Оюунгэрэл

ЙМ89021305

  1.  

Кенжехан

Салтанат

ПЮ88121700

  1.  

Машбаяр

Ундармаа

ДЮ87062060

  1.  

Ганболд

Энхжаргал

ГМ88090406

  1.  

Гончиг

Баяртогтох

АЮ89080877

  1.  

Алтанцоож

Ганхуяг

АЮ89062879

  1.  

Мягмарсүрэн

Дулмаа

АЮ90022687

  1.  

Сайлау

Жайнагүл

УД89110700

  1.  

Эрдэнэсайхан

Жавхлантөгс

УХ89010556

  1.  

Ашим

Махбал

БЙ89120305

  1.  

Одцэрэн

Одмандах

ЕЙ86010521

  1.  

Очир

Отгонболд

ЙВ89031911

  1.  

Пүрэвбаатар

Оюундалай

ОА88092804

  1.  

Тамжид

Сэржмядаг

ЙВ82071602

  1.  

Ганбат

Сувдаа

ДЕ70012007

  1.  

Баттулга

Эрдэнэсувд

ПЮ89022646

  1.  

Нянцай

Энхзаяа

ДО88122624

  1.  

Цогбадрах

Энхмаа

ИБ88042928

  

Биоанагаах мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог

Нэр

Регистрын дугаар

  1.  

Чулуундорж

Бадамцэрэн

УУ90032344

  1.  

Түмэн-Өлзий

Бадамсэд

УУ90072531

  1.  

Зоригтбаатар

Батбаясах

ЛЮ90013190

  1.  

Галбадрах

Гандулам

МЗ90010666

  1.  

Доржсүрэн

Даваахүрэл

УУ90052839

  1.  

Мэргэдээ

Дорждэрэм

УУ91072692

  1.  

Сумъяа

Жавзанпагам

АР89010727

  1.  

Жаргалсайхан

Золчимэг

ПЙ90061661

  1.  

Хайдав

Лхагвадулам

ДЙ91073101

  1.  

Шаравдорж

Нямхишиг

УУ90101402

  1.  

Мөнхтайван

Саранзаяа

УУ90082861

  1.  

Бямбабаатар

Сумъяа

ОЮ90061822

  1.  

Гантулга

Ханджамц

УД90093001

  1.  

Буянтогтох

Хонгорзул

ОЛ90030762

  1.  

Төрхүү

Отгонтөгс

ОА90032704

  1.  

Эрдэнэ

Орлом

ОТ90031065

  1.  

Батжаргал

Элбэгзаяа

МД91032301

  1.  

Баасанбат

Энхзул

ВЮ90091602

  1.  

Ренчинлхагва

Энхмаа

ЙЭ91032608

  1.  

Эрдэнэчимэг

Ариунжаргал

АН88012305

  1.  

Буян-Орших

Бадмаа

ОМ87120107

  1.  

Эрдэнэ-Очир

Бархас

УХ89033013

  1.  

Батмөнх

Болормаа

ВЖ90050300

  1.  

Өмирхан

Ботакөз

БГ90121701

  1.  

Сүхээ

Билэгтсайхан

ИБ90062005

  1.  

Лхайжав

Гэрэлчимэг

ОЮ89072605

  1.  

Дашдаваа

Долгорсүрэн

ИЮ90012564

  1.  

Батсуурь

Ичинхорлоо

ЙК90122103

  1.  

Гансүх

Одонтуяа

МЛ90092603

  1.  

Энхтайван

Отгонжаргал

ТЯ91012808

  1.  

Баяраа

Одбаяр

МЭ90120834

  1.  

Янсанжав

Өлзийсайхан

УЮ91100981

  1.  

Мөнхбат

Сарантуяа

ЙЗ92012804

  1.  

Алтанхуяг

Солонго

ОЭ91020723

  1.  

Базаррагчаа

Сумъяа

УК91020171

  1.  

Батсайхан

Хос-Эрдэнэ

ЗВ90093013

  1.  

Төмөртогоо

Янжинлхам

МД90121063

  1.  

Чойжамц

Азжаргал

НК90030202

  1.  

Галсан

Баярцэцэг

УЮ89102904

  1.  

Төрбат

Баярбаясгалан

ИЦ90092405

  1.  

Долгор

Буянням

ЙР89102202

  1.  

Бямбадорж

Ганчимэг

МЕ91080909

  1.  

Баттөр

Ган-Очир

ЛЗ90050874

  1.  

Хүрэлбаяр

Гэрлээ

ВЮ91032420

  1.  

Амалхан

Гүлзат

БВ90091506

  1.  

Худайберген

Гүлжан

БЮ89112709

  1.  

Нямбаатар

Даваажаргал

РЖ90121700

  1.  

Онолбаатар

Найгалмаа

ВЮ89060305

  1.  

Баттогтох

Нандин-Эрдэнэ

ИЦ90011409

  1.  

Энхбаатар

Номин-Эрдэнэ

ЛЮ90092583

  1.  

Цэвэгжав

Мөнхбат

ОЙ91011712

  1.  

Нармандах

Хишигсүрэн

УУ91070923

  1.  

Төмөрбаатар

Сувд-Эрдэнэ

ПД91022105

  1.  

Бүрэнтөгс

Ундрал

НЫ89032371

  1.  

Ганболд

Уянга

УП91083103

  1.  

Цогтгэрэл

Оргил-Эрдэнэ

СП91020311

  1.  

Баасандорж

Оюунсүрэн

ЙЙ84112908

  1.  

Жаргалсайхан

Энхжаргал

УК90010977

  1.  

Энхтайван

Энхжаргал

МН90112969

 

 

Эм зүйч мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог

Нэр

Регистрын дугаар

  1.  

Иванов

Ариунжаргал

ДВ87032501

  1.  

Аасүрэн

Алтанчимэг

ЛБ88090504

  1.  

Одсүрэн

Болортуяа

ЗЮ84110969

  1.  

Эрдэнэбаатар

Ганцэцэг

КМ90110965

  1.  

Борхүү

Долгорсүрэн

ВМ90062507

  1.  

Зориг-Эрдэнэ

Жавзансүрэн

ЙВ89102701

  1.  

Тотан

Инжугүл

БВ88060602

  1.  

Баатархуяг

Мандухай

ЛЙ88100581

  1.  

Цагаанхүү

Мөнхтуяа

КГ86030106

  1.  

Нямхүү

Нандинцэцэг

ДП78021606

  1.  

Батсүх

Нарангэрэл

ОС90061028

  1.  

Мандахтөр

Номин-Эрдэнэ

ИЦ88101661

  1.  

Батмэнд

Норжмаа

ЙК90050307

  1.  

Батжаргал

Нямчулуун

ДЮ90052082

  1.  

Дамдинсүрэн

Хасбаатар

ЧД76072911

  1.  

Энхтайван

Хишигбуян

СА91070503

  1.  

Сүрэндээ

Саруулзул

ХД68072966

  1.  

Лхагважав

Сүхбаатар

МБ90052111

  1.  

Батдамдин

Сугарсүрэн

УЗ90022340

  1.  

Ганбат

Одгэрэл

ВД87070204

  1.  

Юнрэн

Отгонцэцэг

ИД90123001

  1.  

Эрдэнэцогт

Оюунзул

ЛЮ89072885

  1.  

Насандэлгэр

Оюунцацрал

ИЮ89072682

  1.  

Отгонбаатар

Чанцалцэцэг

НГ90090866

  1.  

Жаргалсайхан

Түмэнжаргал

НК90022201

  1.  

Ганболд

Эрдэнэчимэг

ЙЮ89061224

  1.  

Энхжаргал

Эрдэнэбат

ФА90120717

  1.  

Пүрэвдорж

Эрдэнэжаргал

ПЙ89033065

  1.  

Бямба

Энхчимэг

ДК82090203

 

 Нягтлан бодох бүртгэл мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог

Нэр

Регистрын дугаар

  1.  

Ирэхбаяр

Анхбаяр

НИ91093014

  1.  

Батсайхан

Байгалмаа

ИЖ91032309

  1.  

Оюунцэцэг

Байгальмаа

ГН91021500

  1.  

Оюунбилэг

Бадамгарав

УП91052246

  1.  

Бат-Эрдэнэ

Баярхүү

УШ92011671

  1.  

Баярням

Буянтогтох

ИЦ92012511

  1.  

Бархас

Ганболд

КЮ91051418

  1.  

Баатархүү

Дөлгөөнбаатар

УЮ90091313

  1.  

Шар

Жавзанханд

УШ91052923

  1.  

Баярсайхан

Жаргалсайхан

ЙБ90102207

  1.  

Жаргалбаатар

Золжаргал

МЭ88070314

  1.  

Батчулуун

Золбоо

ЛА87011106

  1.  

Баярсайхан

Мягмардорж

РЭ91030513

  1.  

Батжаргал

Наранцэцэг

ЙЙ91052208

  1.  

Батсайхан

Нандин-Эрдэнэ

НО90091461

  1.  

Мягмаржав

Одгэрэл

МА91040804

  1.  

Ганзориг

Оюунжаргал

УЕ87041126

  1.  

Ханат

Сатжан

БЮ91050923

  1.  

Балдандорж

Ууганзаяа

НФ88012725

  1.  

Батжаргал

Тулга

УХ89032910

  1.  

Гэрэлцогт

Цэрэнчимэд

СИ91060701

  1.  

Асралт

Энхсайхан

ИЦ89102206

 

 Татварын эдийн засаг, нягтлан бодох бүртгэл мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

 

Овог

Нэр

Регистрын дугаар

  1.  

Бямбаахүү

Алзахгүй

ОР91091112

  1.  

Чулуунцэцэг

Амартүвшин

ГЮ92061113

  1.  

Болортунгалаг

Ариунсайхан

СЭ91091901

  1.  

Тунгалаг

Баттулга

УЗ90062310

  1.  

Дайрий

Байгаль

МЗ86030526

  1.  

Хүрэлбаатар

Ганбат

ИЖ91081410

  1.  

Доржпалам

Ганзориг

ТЯ91031434

  1.  

Даваасүрэн

Дөчцагаан

МЮ92021210

  1.  

Улжан

Еркинбек

БИ91110511

  1.  

Ерөөлт

Мөнхболор

ВД91062108

  1.  

Эрдэнэхуяг

Мөнхзул

РТ90072903

  1.  

Батмагнай

Мөнхшагай

ИО91112118

  1.  

Санжаадорж

Мөнхбаяр

КЮ90090277

  1.  

Дармаабазар

Намжилсүрэн

НЗ90081561

  1.  

Түмэнжаргал

Оюунчимэг

ЖЕ88092863

  1.  

Энхбат

Өсөхчимэг

СП91092505

  1.  

Лхагва

Өөдөс

НД90011460

  1.  

Лхагвасүрэн

Сачийхангай

АР91050830

  1.  

Булганхангай

Сэнгэмаа

ИЦ90031004

  1.  

Болд

Удвалцэцэг

РЭ91020208

  1.  

Жанчив

Уранчимэг

АЮ90040360

  1.  

Пүрэвдорж

Хадбаатар

ИО91091111

  1.  

Гансүх

Шинэзаяа

МА92010107

  1.  

Сандагдорж

Шүрэнцэцэг

ТЕ91010305

  1.  

Батсүх

Янжинлхам

РЙ91082105

 

 Хоол, үйлдвэрлэл, үйлчилгээний менежмент мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог

Нэр

Регистрын дугаар

  1.  

Нямдорж

Анхбаяр

ОЙ91010201

  1.  

Уранчимэг

Амарсайхан

УЦ91021709

  1.  

Баатарсүрэн

Бямбасүрэн

ИО91070609

  1.  

Насанжаргал

Бямбажав

ЙР91030903

  1.  

Гансүх

Гандаваа

УК92042103

  1.  

Мадениет

Гүлназ

БЮ89122005

  1.  

Батцэнгэл

Дэнсмаа

ИЦ91050707

  1.  

Баттөр

Жавзансүрэн

РУ90100805

  1.  

Хадбаатар

Идэрхангай

РД90021155

  1.  

Баярхүү

Лхамсүрэн

ИЦ91032709

  1.  

Наранцэцэг

Сарантуяа

МИ91052408

  1.  

Должинжав

Урантуяа

УЛ91032720

  1.  

Батчулуун

Цэвэлсүрэн

ИН91021801

  1.  

Батхуяг

Эрдэнэмөнх

ФМ89041377

  1.  

Гансүх

Эрдэнэчимэг

ЖА90122764

 

 

Сувилагч мэргэжлээр бакалаврын зэрэгтэй төгсөгчдийн нэрс

Овог

Нэр

Регистрын дугаар

  1.  

Ёндондорж

Алтанцэцэг

ШЕ75121400

  1.  

Ерлан

Айгерим

БЮ90111621

  1.  

Батбаяр

Ариунжаргал

ИБ90011809

  1.  

Лхагвасүрэн

Баасансүрэн

АЙ91032142

  1.  

Идэш

Бадам

ПБ80052369

  1.  

Баасанбат

Батцэцэг

НЩ91102900

  1.  

Нямдаваа

Ганчимэг

НД91050700

  1.  

Шаравжамц

Жавзанпагам

АЮ91121804

  1.  

Батпүрэв

Жавзандулам

ЙВ91091800

  1.  

Билэгт

Лхагважав

АЮ91061203

  1.  

Ерболот

Маруся

УД92051406

  1.  

Чүлтэм

Мөнхзул

ИЮ91081721

  1.  

Гансүх

Мөнхтуяа

ПБ90110364

  1.  

Бат-Очир

Мөнхсаруул

СЕ92123005

  1.  

Ерик

Нуржулдыз

БГ91101107

  1.  

Метелица

Нямбаяр

ОА90090205

  1.  

Буянжаргал

Нямсүрэн

ЙН91051905

  1.  

Дамдинжав

Отгонтунгалаг

СА91102009

  1.  

Лхагваа

Отгонцэцэг

ТЕ91071307

  1.  

Хумырзах

Саулегүл

ББ91032223

  1.  

Бөхбаатар

Сүнжидмаа

ДН91032702

  1.  

Хүрэлбаатар

Солонго

УХ90100629

  1.  

Бүрнээбаатар

Уранзул

СЭ89081707

  1.  

Лувсанцэрэн

Уянга

ЖЖ90060909

  1.  

Амархүү

Цэрмаа

АН91060506

  1.  

Чимэддорж

Энхжаргал

ИЛ90080901

  1.  

Пүрэвбазар

Адъяасүрэн

ИЦ91072811

  1.  

Цэрмаа

Алтанцэцэг

ОГ91062605

  1.  

Батдорж

Батцэцэг

ЙЭ88092361

  1.  

Энхбаатар

Баярмаа

АБ91080802

  1.  

Рисбек

Бөпежан

БЮ91100900

  1.  

Чогдоо

Булганчимэг

ОЖ91020309

  1.  

Пүрэв

Бүрэн

ОЖ81122706

  1.  

Батбүрэн

Золзаяа

АН91110107

  1.  

Батболд

Мөнх-Өлзий

АМ91092901

  1.  

Наадгай

Мөнхтуяа

ПД88122465

  1.  

Энхтүвшин

Мөнхчимэг

РС91090721

  1.  

Энхзаяа

Номин-Эрдэнэ

ЕП90020508

  1.  

Адебиет

Нурсуале

БА90100501

  1.  

Еркинбай

Өзгерис

БД91070506

  1.  

Ширнэн

Оюунтунгалаг

СЭ91100406

  1.  

Батбаатар

Оюунчимэг

ГД90041062

  1.  

Нэргүй

Пүрэвсүрэн

ЙЮ91031428

  1.  

Бямбажав

Пүрэвсүрэн

ГА90051886

  1.  

Ганболд

Уртнасан

ИН92080306

  1.  

Цогоо

Сарантогос

ОО91060400

  1.  

Лхагвасүрэн

Сэлэнгэ

МЗ91041905

  1.  

Өлзийбаясгалан

Цэндэм

ЖВ91070303

  1.  

Сэр-Од

Янжиндулам

ИЖ84050708

  1.  

Пүрэвсамбуу

Янжинлхам

ВГ91052506

  1.  

Баатарцогт

Энхсайхан

НД91102200

  1.  

Энхжаргал

Энхзул

ЧО87112609

  1.  

Аньс

Алтанзул

ОЛ89062366

  1.  

Эрдэнэбилэг

Ариунзаяа

ЙЮ91031223

  1.  

Батнасан

Бадамсэд

УШ91021321

  1.  

Лувсаншарав

Батцойж

ЙР90030606

  1.  

Нямсүрэн

Баярхүү

ДЮ90021663

  1.  

Пүрэвсүрэн

Болортуяа

СД90032607

  1.  

Цэнгэлбаяр

Буянбат

СЭ91042314

  1.  

Дашнамжил

Гэрэлт-Од

ЖЗ91091116

  1.  

Намхай

Лхавгасүрэн

ЙД91052904

  1.  

Онолган

Майра

ПЛ91091629

  1.  

Энхтайван

Мөнхцэцэг

УК91041606

  1.  

Олонбаяр

Мягмаржав

ОС91111205

  1.  

Саранцэцэг

Наранзул

МФ92032804

  1.  

Алтансүх

Нармандах

ОМ91102334

  1.  

Серик

Нурболат

БЮ90121236

  1.  

Дулам

Нямцэцэг

ЧТ72082002

  1.  

Энхбаатар

Одонтуяа

РС91010506

  1.  

Гансүх

Оюунгэрэл

ЛЮ91032504

  1.  

Шижир

Оюунчимэг

РЙ91011602

  1.  

Энхбат

Уянга

ЛЮ91090427

  1.  

Чулуунбат

Хажидмаа

АЖ90041006

  1.  

Иваныш

Сауле

БЗ91040106

  1.  

Пүрэвхүү

Саруултуяа

ГН90031901

  1.  

Баярмандах

Түмэнжаргал

ИЦ91040602

  1.  

Давгачүлтэм

Шинэбаяр

ИТ91080503

  1.  

Биндэръяа

Цэрэнлхам

ИФ91051708

  1.  

Хүрэлбаатар

Чулуунхүү

РИ91052405

  1.  

Давааням

Энх-Амгалан

АЯ90101301

  1.  

Валя

Энхжаргал

НТ75071521

  1.  

Серхан

Айланыш

БЖ90121649

  1.  

Буман-Аюуш

Алтангана

ЙЖ91070101

  1.  

Гантулга

Амарсанаа

ЛЮ90101495

  1.  

Тунгалаг

Бадамцэцэг

ИЖ91072401

  1.  

Чулуунбаатар

Батдолгор

УП88071668

  1.  

Төрбат

Батжавхлан

НЕ91122608

  1.  

Баатар

Баяртуяа

МН92072305

  1.  

Базаррагчаа

Баярцэцэг

ЛЮ90092463

  1.  

Ангэрэл

Болортуяа

ЖЯ91022823

  1.  

Чулуунбат

Болорцэцэг

ГД91081807

  1.  

Нацагдорж

Даваасүрэн

ИТ91081923

  1.  

Семсерхан

Зауре

БЮ92053028

  1.  

Сейлхан

Жаналых

БЖ89012962

  1.  

Тогтох

Надмид

КЮ91111866

  1.  

Бямбадорж

Наранхүү

ПН91022021

  1.  

Эрдэнэбилэг

Оюунчимэг

МА92011301

  1.  

Сүхдорж

Уранцэцэг

ЖЯ91062400

  1.  

Өсөхжаргал

Уугансувд

ЕА91072408

  1.  

Гончиг

Сайнбаяр

ЙИ90082444

  1.  

Алтангинж

Саранзаяа

РЖ91120406

  1.  

Сүхбаатар

Солонго

УД89122003

  1.  

Дашдондог

Түмэндэмбэрэл

РС91070305

  1.  

Батсайхан

Цэнд-Аюуш

УУ91110806

  1.  

Маналжав

Эрдэнэцэцэг

ЗП91041208

  1.  

Нямдаш

Янжиндулам

ДЮ91112705

  1.  

Жанцан

Адъяажав

ИЗ91032507

  1.  

Ариунболд

Алтанзул

РХ91011129

  1.  

Дагвадорчин

Алтантогос

ЖЗ90020202

  1.  

Батжаргал

Алтантуяа

ОЮ88121225

  1.  

Магсаржав

Батдэлгэр

ОЗ91011508

  1.  

Чимэдцэрэн

Батчимэг

ИЖ83080402

  1.  

Сидык

Бижанаар

УД90112109

  1.  

Пүрэвжав

Болорцэцэг

АР91102001

  1.  

Надмид

Болортунгалаг

ВН90062209

  1.  

Эрдэнэчимэг

Гоомарал

ФБ91022745

  1.  

Намсрай

Дашгарав

ЗЮ91041623

  1.  

Чинбат

Дуламсүрэн

УМ90021001

  1.  

Жамъянсүрэн

Долгормаа

НО89011662

  1.  

Төмөр-Очир

Доржпагма

РП89070427

  1.  

Пүрвээ

Идэрцогт

АЯ89081372

  1.  

Ганболд

Мөнхбат

ИЮ91100630

  1.  

Жамц

Наранхүү

ВА92093001

  1.  

Намдаг

Нарантуяа

ОЮ91091323

  1.  

Цагаанцоож

Нямбаяр

ПО91021002

  1.  

Түмэнжаргал

Отгонцэцэг

ВЮ92071342

  1.  

Базарсад

Удвал

ЖЯ91061909

  1.  

Галбаатар

Уртнасан

РВ90051604

  1.  

Гунгааням

Үүрийнтуяа

УШ91050505

  1.  

Энхмандал

Сувд-Эрдэнэ

УХ91122021

  1.  

Батсуурь

Саранчимэг

СШ91081304

  1.  

Сайран

Саттигүл

БА89062402

  1.  

Мөнхжаргал

Цацралтуяа

ЖЯ91072044

  1.  

Болд

Энхтуяа

РХ91022802

  1.  

Саруул

Энхтуяа

СГ90040108

  1.  

Дамдин

Энхзаяа

ОЮ90120809

  1.  

Доржготов

Ариунаа

ЦЗ74060426

  1.  

Дамдиндорж

Ариунаа

ЙЕ81011108

  1.  

Ёндонжамц

Баяр

ХА73031322

  1.  

Батмөнх

Батцэцэг

ЧТ72072861

  1.  

Цэгмид

Бат-Эрдэнэ

ШВ73092670

  1.  

Ням-Очир

Болортуяа

ХМ66110100

  1.  

Мяндсан

Болормаа

ОО73040602

  1.  

Пунцагдаш

Дарьсүрэн

УВ72012204

  1.  

Чүлтэмшарав

Зандмаа

АЮ71030421

  1.  

Наранхүү

Зул

ЧЙ75112760

  1.  

Буяннэмэх

Нарантуяа

ИУ71010406

  1.  

Дамдинсүрэн

Наранчимэг

ЗА73072500

  1.  

Жамъян

Наранцэцэг

РЙ83013109

  1.  

Ринчиндорж

Мандухай

АЙ90071501

  1.  

Батсүх

Мөнхцэцэг

ЧЙ87050402

  1.  

Даваахүү

Түвшинжаргал

ТК81031223

  1.  

Цогзол

Цэвэлмаа

ЦЕ74111063

  1.  

Сандаг

Рэгзэдмаа

ЧД69093062

  1.  

Наранцэцэг

Ургамалцэцэг

ЗМ84062309

  1.  

Дашцэрэн

Үзмээ

ГП75020103

  1.  

Ёндонсамбуу

Энхзаяа

ТЕ73121766

  1.  

Цэвээн

Энхтуяа

ОЭ78102503

 

Сувилагч мэргэжлээр дипломын зэрэгтэй төгсөгчдийн нэрс

 

Овог

Нэр

Регистрын дугаар

  1.  

Баттулга

Ариунжаргал

НМ87112406

  1.  

Тогтохбаатар

Баярцэцэг

НП90081867

  1.  

Баярмагнай

Ганчимэг

ЙЮ90041949

  1.  

Дарханбаатар

Золзаяа

ТА91080200

  1.  

Ганболд

Мөнхсарнай

МА89102408

  1.  

Жанайхан

Ментай

БЮ91040407

  1.  

Чулуун

Отгон

ОЙ88102308

  1.  

Буман-Эрдэнэ

Энхзаяа

ИЮ89020501