2014 оны төгсөгчдийн нэрс - 128

Хүний их эмч мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог, нэр

Регистрын дугаар

  1.  

Батбаатар  Амараа

УЮ90032934

  1.  

Сайнсумъяа  Бумсүрэн

ЗД90061601

  1.  

Жамбалнаваг  Буянхишиг

ПЕ91030304

  1.  

Тохтал Есенбол

БК90010472

  1.  

Ганчулуун Золжаргал

СЮ90030623

  1.  

Жаргал Нарантуяа

ОМ89051209

  1.  

Доржмягмар Лхагвасүрэн

ИЖ88021706

  1.  

Ганбаатар  Сосорбурам

ЙО91012401

  1.  

Сарантуяа Пагмадулам

ГЮ89120509

  1.  

Гүрнээжав Отгонцэцэг

ЛЛ87033064

  1.  

Батаа Оюунтунгалаг

СР89122902

  1.  

Занданбазар Ундармаа

ПМ79110604

  1.  

Казнайхан Төмөрчөдөр

МФ88110611

  1.  

Жаргал Эрдэнэтуяа

АИ90101401

  1.  

Балжинням Анхбаяр

НА90010172

  1.  

Тогошбай Бахытгүл

БЮ87101605

  1.  

Цогтбаяр Ганболор

ИК91021116

  1.  

Цэрэнчимэд  Гэрэлтуяа

ОР88081201

  1.  

Энхтөр Ерөөлт

КЗ90011009

  1.  

Баттулга Мягмарчулуун

ДИ90050107

  1.  

Эрдэнэбилэг Номин

ЙВ91061120

  1.  

Батсайхан Саранзаяа

ИЧ89091707

  1.  

Самбалхүндэв Сувдмаа

АЮ89102865

  1.  

Өлзийжаргал Хишигсүрэн

РХ91012309

  1.  

Цэнджав Отгонзаяа

ПЕ89101101

  1.  

Нанзад Оюундарь

ЕТ90031709

  1.  

Сүрэнхорлоо Шанжмятав

УК90030303

  1.  

Батбаяр Чингүнжав

УП92112158

  1.  

Бадамцэцэг Эрдэнэжаргал

ЙФ88042006

  1.  

Ризабек Аякөз

БЮ90101128

  1.  

Энхзаяа Болортуяа

ВЮ88041001

  1.  

Банзрагч Буянхишиг

ИЮ89102580

  1.  

Отгон Даваахүү

ИЮ90102203

  1.  

Лодон Джангар

ЧС85112811

  1.  

Намсрай Дэлгэрмаа

ОЮ92070702

  1.  

Мөнхбаатар Дэлгэрцэцэг

ИЮ90042760

  1.  

Баянбат Мөнхцэцэг

ТЯ87090107

  1.  

Лхагва Нямсайхан

ИЮ86113060

  1.  

Эрдэнэбилэг Оюунмядаг

РЭ88050300

  1.  

Лувсанцэрэн Түвшинбат

ГЮ90092836

  1.  

Ванчин Цэрэнхүү

БЮ90041633

  1.  

Магнайбаяр Хасар

УУ89070130

  1.  

Самдан Уянга

БЮ88060645

  1.  

Эрдэнэширэм Эрхбаяр

РЮ90022312

  1.  

Цоггэрэл Эрдэнэчимэг

УП89081323

  1.  

Даваадулам Ариунболд

МЭ90042417

  1.  

Ганбаатар Ариунжаргал

ЕН88110908

  1.  

Баярсайхан Бат-Эрдэнэ

ЛЮ90112974

  1.  

Батжаргал Батбаяр

ОК90070414

  1.  

Содномдаш Баянмөнх

ОГ89092453

  1.  

Орос Гандиймаа

ВА78040901

  1.  

Хүрэлбаатар Ганзориг

РЛ90081514

  1.  

Батцогт Жимсээ

ТГ90122604

  1.  

Намсрай Намжилмаа

ОН76081865

  1.  

Батсүх Одонзаяа

ИТ89042100

  1.  

Лхагвасүрэн Отгондалай

РГ88083121

  1.  

Долгор Отгонсүрэн

ЦЖ72010402

  1.  

Батсайхан Шинэбилэг

ИА89020815

  1.  

Эрдэнэбаатар Энхжаргал

ЛА88090705

  1.  

Баттөр Алтанцэцэг

УЮ90072300

  1.  

Чулуунбаатар Батчулуун

ЖЮ89033078

  1.  

Батбаяр Болортунгалаг

УЮ90100903

  1.  

Ганбат Ганзориг

СП90022213

  1.  

Эрдэнэбаатар Ган-Эрдэнэ

СР90072401

  1.  

Наранхүү Долгорсүрэн

КВ90112706

  1.  

Сайлийбурам Жавзмаа

ИЮ90090868

  1.  

Долгор Лхагвасүрэн

ТИ90061386

  1.  

Соль Соёлнар

УК92022109

  1.  

Батбаатар Түмэнжаргал

ГЭ86090701

  1.  

Мөнхзул Цолмонсүрэн

НП90120969

  1.  

Буян Чулуунгэрэл

ЙН89061901

 

 

Биоанагаах мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог, нэр

Регистрын дугаар

  1.  

Баяр Алтанхундага

РС91050602

  1.  

Батболд Анхбаяр

ЖЯ91050744

  1.  

Дамчаа Ариунзаяа

УК90060607

  1.  

Энхмандах Батчимэг

СЭ91012825

  1.  

Баяраа Бадамхорол

ПВ91110621

  1.  

Болдбаатар Бат-Отгон

КЗ90102531

  1.  

Ганбаатар Болортуяа

МБ89051802

  1.  

Наранбаатар Дуламханд

УП91050324

  1.  

Мөнхтогтох Нямдолгор

ЙБ90051306

  1.  

Даваасүрэн Урангоо

ЙЗ91032102

  1.  

Батсайхан Уранбилэг

УИ90032705

  1.  

Алексей Перизат

БИ92012002

  1.  

Лхамсүрэн Солонго

СЖ89100801

  1.  

Эрдэнэбат Цэрэндолгор

УУ91081422

  1.  

Амаржаргал Энхтүвшин

ИУ91051402

  1.  

Жигжид Энхбаяр

МЮ91022019

  1.  

Энх-Амгалан  Энхмаа

АЖ91031209

  1.  

Дэлгэрсайхан Адъяасүрэн

КЮ90080588

  1.  

Лхагвадорж Амаржаргал

МР91092100

  1.  

Доржгочоо Амгаланзаяа

ИУ91010200

  1.  

Муратбек Ахерке

БК92080401

  1.  

Батдэлэг Бадамсүрэн

ГО91082001

  1.  

Алтансүх Балжинням

ТЮ91081015

  1.  

Батхүү Болортуяа

УК91080243

  1.  

Түмэнжаргал Бямбацоож

ПЖ91081809

  1.  

Түвшинтөгс Бимэдэхгүй

СЮ91083123

  1.  

Сундуй Даваасамбуу

УК92122806

  1.  

Алтанцэцэг Дулмаа

ЗЮ91050601

  1.  

Батаа Маралгуа

МЮ91071120

  1.  

Алтанхүү Мөнхзул

ОЮ89062124

  1.  

Ганзориг Намжилмаа

РЛ90120601

  1.  

Бүдрагчаа Нансалмаа

ПГ91012503

  1.  

Хотлоо Отгонбаяр

ЖЗ91100404

  1.  

Чанцал Урангоо

ТЯ91101401

  1.  

Энхбаяр Халиун

ТЯ91031308

  1.  

Эрдэнэбилэг Цолмончимэг

ЛЮ90112569

  1.  

Ариунболд Цанжидмолом

ИЖ91080600

  1.  

Ганболд Цэнддарь

ВТ93020305

  1.  

Мөнхзул Чойжамц

УУ92061173

  1.  

Эрдэнэ Энхтайван

ВЮ90110739

  1.  

Эрдэнэбилэг Алтнаа

УХ89020239

  1.  

Энхбаяр Амаржаргал

КД90011111

  1.  

Жаргалсайхан Баасандулам

МБ91062108

  1.  

Энхбат Батчимэг

ТГ91040709

  1.  

Сүхбаатар Ганчимэг

УШ91072467

  1.  

Силамхан Гүлдаурен

БЛ92020809

  1.  

Ерэнбаатар Жүгдэрмаа

ВЕ91110806

  1.  

Жаргалсайхан Лхамсүрэн

УЗ92080520

  1.  

Гүрсэд Лхамсүрэн

ВА91012107

  1.  

Энхтөр Номиундарь

МЗ91040702

  1.  

Энхбаатар Очиржамаа

АА91100701

  1.  

Энхбаяр Нансалмаа

ИМ92012901

  1.  

Ганбаатар Наранчимэг

ОЮ90090148

  1.  

Алтангэрэл Цэнд

НК91020502

  1.  

Батсайхан Цэндмаа

УЮ92050985

  1.  

Нацагдорж Эрдэнэчамба

УП92030718

 

 

Эм зүйч мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог, нэр

Регистрын дугаар

  1.  

Сандагжав Алтансувд

ИО91030707

  1.  

Пүрэвдаш Алтанзул

СЭ90011565

  1.  

Өлзийбат Амарзул

ФЖ91030709

  1.  

Баярсайхан Батчимэг

ФБ91021906

  1.  

Ухнай Батзаяа

ЛЮ84042805

  1.  

Цэдэн Батдэлгэр

ЧК62090678

  1.  

Батчулуун Болор-Ундрах

УЖ81120507

  1.  

Дарьбазар Булганчимэг

РЗ89091703

  1.  

Базарраднаа Гэрэлтуяа

РД75111402

  1.  

Сүхээ Гэрэлт-Од

ПЯ69040409

  1.  

Банди Даваадэмбэрэл

ЙЛ82052400

  1.  

Сосорбарам Даваажаргал

ШЗ77052501

  1.  

Энхбаяр Доржсүрэн

ЖВ90072213

  1.  

Баясгалантогоо  Дуламсүрэн

ЙП89043005

  1.  

Батнасан Минжигмаа

ОЛ91080501

  1.  

Тунгалаг Мөнгөнцэцэг

МЮ92022806

  1.  

Сэргэлэн Мөнх-Од

ДМ91082306

  1.  

Батбаяр Намуунцэцэг

КЮ91111700

  1.  

Гачинхүү Нямсүрэн

ОЕ85051205

  1.  

Ноост Нямжав

ОЭ76112305

  1.  

Алтангэрэл Оргилмаа

АЮ91091302

  1.  

Ганбаатар Отгонцэцэг

УХ90042845

  1.  

Янсанжав Отгонтуяа

ИХ79030703

  1.  

Дэмбэрэл Отгонхорлоо

ЙД85010205

  1.  

Батболд Оюунсайхан

АЮ91052165

  1.  

Мягмардэлгэр Өэлүн-Үжин

СЮ91062724

  1.  

Сүхбаатар Тэгштунгалаг

ИН91070303

  1.  

Даваадорж Түмэннасан

УК89120644

  1.  

Цэрэнжамц Туул

ХА74040509

  1.  

Мэнд-Амар Уянга

ГЕ91122208

  1.  

Сүхбаатар Уянга

ОЭ91030406

  1.  

Батдэмбэрэл Уламнэмэх

ИМ86050308

  1.  

Болдбаатар Цогзолмаа

ОЙ91061303

  1.  

Нямаа Цэвэлсүрэн

ПЮ91062600

  1.  

Болд Харцага

КЮ91032930

  1.  

Доржготов Чимгээ

ЛЮ77041401

  1.  

Бейсен Рая

УП92020545

  1.  

Батцэнгэл Сарангэрэл

УД89092504

  1.  

Баярсайхан Сарангэрэл

ФМ88110663

  1.  

Батсайхан Сарнай

СЖ90012405

  1.  

Буянбадрах Соёлгэрэл

ШЖ85111304

  1.  

Болдбаатар Шинэхүү

ХИ85022208

  1.  

Бадарч Энхтуяа

УД73071407

  1.  

Зэсэндаваа Энхтуяа

УД92110601

  

Нягтлан бодох бүртгэл мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог, нэр

Регистрын дугаар

  1.  

Ганбат Батнасан

УК90111167

  1.  

 Олзбаяр Гомбо

ЙИ92022708

  1.  

Дашдорж Дашмаа

ЖВ92020302

  1.  

Ергали Еркежан

БЮ92051129

  1.  

Молдахан Жаналган

ПЛ92051602

  1.  

Алтанцогт Ичинхорлоо

МД92111701

  1.  

Энхтайван Мөнх-Өлзий

АН92021802

  1.  

Абай Наригүл

БЖ91021904

  1.  

Мөнх-Амгалан Номин-Эрдэнэ

ЛИ91031101

  1.  

Одхүү Оюундарь

УШ93072166

  1.  

Баяраа Урангоо

КИ92040309

  1.  

Төмөр-Очир Сосорбарам

ЙР92061402

  1.  

Мамбар Хулыбек

БА92101312

  1.  

Одонтуяа Энхтунгалаг

УШ93041422

                     

 

Татварын эдийн засаг, нягтлан бодох бүртгэл мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог, нэр

Регистрын дугаар

  1.  

Нурлан Айбек

БЮ91030234

  1.  

Батболд Батгэрэл

ЖА91092102

  1.  

Эрдэнэбаатар Бат-Орших

ПЮ91111437

  1.  

Нямхүү Бямбагарав

ВЕ91112329

  1.  

Баянмөнх Гантулга

ВБ92092617

  1.  

Бат-Эрдэнэ Ган-Өлзий

ЛБ90052308

  1.  

Энхбаяр Ганболор

ЛД91051825

  1.  

Даваадорж Даваасүрэн

ВЗ92060809

  1.  

Гончигбал Жавзандулам

АЖ92111702

  1.  

Баярсайхан Золзаяа

РЭ92012301

  1.  

Баасанжав Ичинхорлоо

НО92103101

  1.  

Эрдэнэбилэг Маралмаа

КК93061807

  1.  

Баярсайхан Мөнхцэцэг

РЙ91052901

  1.  

Мөнхбаяр Мөнхзул

УП93072801

  1.  

Эрдэнэцогт Нандинцэцэг

ПВ92120103

  1.  

Цогтгэрэл Нарантуяа

ИЕ91121403

  1.  

Гонгор Тунгалаг

ОО92071606

  1.  

Нямсүрэн Отгонцэцэг

ОЮ91112900

  1.  

Сосорбарам Цэвэлмаа

ИЮ92040428

  1.  

Мягмарцэрэн Удвалжаргал

ИЖ90112607

 

Менежмент, хоол, үйлдвэрлэл, үйлчилгээний мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

 

Овог, нэр

Регистрын дугаар

  1.  

Доржсүрэн Батжаргал

ОВ92092307

  1.  

Бадам Баясгалан

ОЙ93020201

  1.  

Цэрэндолгор Даваадулам

ЙЮ92042007

  1.  

Лхагвадорж Долгоржав

НК92062503

  1.  

Чимэддэлэг Дэлгэрмаа

ЙР89052301

  1.  

Содномдэмбэрэл Мягмархорол

ИИ92092208

  1.  

Александр Наранжаргал

АЕ81010665

  1.  

Эрдэнэбаатар Ундрах

ГЮ92101817

  1.  

Чуваасүрэн Ундрах

НЙ91110206

  1.  

Батмөнх Сүрмаа

ЖЕ92080923

  1.  

Батцагаан Эрдэнэтуяа

РУ92072300

 

Аялал жуулчлал, сувилалын менежмент мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

 

Овог, нэр

Регистрын дугаар

  1.  

Ганболд Ариунтуяа

ФА92061109

  1.  

Эрхэмбаяр Байгаль

УХ92062623

  1.  

Чулуунсүх Баасансүрэн

ВЮ92011001

  1.  

Рэнцэндорж Баасанжаргал

ИА91022504

  1.  

Гансүх Батсүрэн

ЖВ93052312

  1.  

Хасбазар Бямбацэцэг

ЗП91042001

  1.  

Цогтсайхан Бямбасүрэн

ОЕ91113007

  1.  

Ганболд Ганцэцэг

УУ92081525

  1.  

Ганбаатар Даваагомпил

ЙР90113009

  1.  

Эрдэнэбаатар Нямжаргал

МС92022508

  1.  

Батбаяр Одончимэг

МО92030605

  1.  

Таванчулуун Оюун-Эрдэнэ

ТЕ92053101

  1.  

Мөнхтөр Мягмарнаран

ИФ93042701

  1.  

Орсоо Жаргалсайхан

ПЮ91060205

  1.  

Батсүх Рэнцэн

ЙС92061708

  1.  

Отгонбаяр Сайханцэцэг

УХ93012428

  1.  

Ганболд Сүрэн

ЖЗ92090409

  1.  

Оюундорж Ууганчимэг

ЗД92041703

  1.  

Энхтүвшин Хосбаяр

ЕЮ91110731

  1.  

Дамдин Хосбаяр

ЖЯ92092619

  1.  

Амгалан Цэндмаа

ИТ90120306

 

 

Эмнэлгийн тоног төхөөрөмж ашиглалт мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог, нэр

Регистрын дугаар

  1.  

Мөнхбаяр Бат-Эрдэнэ

ЛЮ93071911

  1.  

Баяраа Баярням

ЙЮ92062115

  1.  

Гонгоржав Баярбаясгалан

СР92040119

  1.  

Энхтайван Дэлгэрмаа

УЮ92102706

  1.  

Отгонтөмөр Мөнгөнзул

ЙИ92120201

  1.  

Буяннэмэх Мөнхбилэг

ВЙ93011702

  1.  

Жаргалсайхан Намнанбаяр

ГН91122317

  1.  

Матай Нарбота

БЛ90120616

  1.  

Калимбай Олжас

БЛ92061471

  1.  

Эрдэнэдалай Уранбаяр

ВЙ92020900

  1.  

Давгадорж Пүрэвхүү

РЗ93090217

  1.  

Батхүрэл Хүрэлхүү

НЩ93070306

  1.  

Рэнцэнбаатар Эрдэнэбаяр

ОА90040517

  1.  

Сандаг-Очир Эрдэнэмөнх

ИЖ91102913

 

 

 

Компьютер программ хангамж мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

 

Овог, нэр

Регистрын дугаар

  1.  

Эрдэнэбат Амаржаргал

НШ92112517

  1.  

Хатанбаатар Баатарцогт

РБ92120118

  1.  

Отгонбаатар Лхагвасүрэн

УК90053114

  1.  

Пүрэвжав Намжирдорж

ИФ92051019

  1.  

Энхболд Ононгоо

УШ92032548

  1.  

Төрхүү Отгонтунгалаг

ОА92082401

  1.  

Мишигдорж Отгонзаяа

ПЕ91030401

  1.  

Жажинбал Ууганболд

ОЮ92060215

  1.  

Гарамдорж Энхбаяр

ИЮ91052916

  1.  

Энххүрэл Энхмандах

УЮ92111215

 

 

Сувилагч мэргэжлээр бакалаврын зэрэгтэй төгсөгчдийн нэрс

Овог, нэр

Регистрын дугаар

  1.  

Амарсайхан Алтантуул

УД88031906

  1.  

Болд Амаржаргал

АМ89020601

  1.  

Ганиваль Балжан

УД92010940

  1.  

Цолмон Балжидмаа

ЖЕ91052728

  1.  

Даваажаргал Батцэцэг

ЖО93080603

  1.  

Түмэннасан Болорцэцэг

ИА91112902

  1.  

Мөнхбат Болорцэцэг

НЩ91040400

  1.  

Саранцэцэг Буяндалай

РЙ92031009

  1.  

Баясгалантөр Буянхүү

КН92092209

  1.  

Буян-Өлзий Бямбасүрэн

МЗ92103106

  1.  

Батдэлгэр Дэлгэрмаа

ИЕ93052300

  1.  

Санжаа Должинсүрэн

ЙК91033000

  1.  

Галсанбуу Мөнхцэцэг

ИХ92041009

  1.  

Ядамсүрэн Мөнхцэцэг

АВ92102301

  1.  

Бумцэнд Мөнхзул

ЖЮ82052907

  1.  

Жаргалсайхан Одонтуяа

ВЙ92032722

  1.  

Отгонбаатар Онон

НК93062703

  1.  

Хумрай Отгонцэцэг

ОЖ91031101

  1.  

Бат-Очир Отгончимэг

ОЖ92112504

  1.  

Нямбат Оюунбаяр

ТА91032924

  1.  

Пүрэвжал Оюуннаран

МО92100428

  1.  

Түмэндэмбэрэл Сугармаа

ПИ91083041

  1.  

Гэрэлт-Од Урантуяа

ГН92080729

  1.  

Дашдорж Хашбат

НЭ92040301

  1.  

Мэндбаяр Хишигжаргал

ШУ92012207

  1.  

Осор Цэвэгмэд

ОО92062801

  1.  

Баттулга Баатарсоёл

ПЗ90070501

  1.  

Ганжууржав Байгалмаа

ОЙ90120706

  1.  

Батдорж Бадамдорж

ЙБ90050103

  1.  

Амаржаргал Бадамцэцэг

ЗК91032707

  1.  

Жүгдэр Батцэцэг

ИВ89123106

  1.  

Энхтуяа Баянзул

ИР90083009

  1.  

Нарангэрэл Баяржаргал

РЭ92112306

  1.  

Чулуунбаатар  Болортунгалаг

ЛЙ89072662

  1.  

Төмөрсүх Дулам

ГГ92051701

  1.  

Цолмон Дулмаа

ЛЮ91123102

  1.  

Жаргалсайхан Ичинхорлоо

АЮ89121365

  1.  

Тохтар Камшат

БЮ92081747

  1.  

Дамдинсүрэн Мөнхгэрэл

ВП92042105

  1.  

Пүрэвсанаг Мөнхтуяа

ИК92032801

  1.  

Батсүх Мядагмаа

ИХ92081806

  1.  

Лхагважав Нарангэрэл

ПН89120601

  1.  

Батбаяр Нямжаргал

ДБ91122302

  1.  

Пүрэврагчаа Раднааханд

ИЗ91091006

  1.  

Дэлгэрсайхан Солонго

ЖИ92022807

  1.  

Бат-Эрдэнэ Хангай

ТЕ92081721

  1.  

Лхагвасүрэн Цэцэглэн

АЮ89112281

  1.  

Даваасамбуу Энхжаргал

ОА92062901

  1.  

Энхбаяр Эрдэнэсувд

МЮ92061106

  1.  

Амарсайхан Алтанцэцэг

РЗ92052527

  1.  

Элсхаан Аршагуль

УК93052602

  1.  

Дорж Ахмарал

БЮ93040602

  1.  

Цэрэнбат Бямбадэлгэрэх

АР92071109

  1.  

Баасанжав Гантуяа

ПЮ92092004

  1.  

Сүхбаатар Ичинхорлоо

ЙК92041902

  1.  

Моголцог Мөнгөнцэцэг

ПП90091303

  1.  

Гомбодорж Мөнхжаргал

МБ92032500

  1.  

Пүрэврагчаа Мөнхжаргал

ИЗ92122102

  1.  

Энхсаруул Мөнхзул

ВЖ92092404

  1.  

Мягмаржав Намхай

РС91092705

  1.  

Элбэгбаяр Наранжаргал

ИГ92100204

  1.  

Эрдэнэбилэг Намуунзул

УУ90092867

  1.  

Манлайбаатар Сэлэнгэ

ХМ85011300

  1.  

Цэвээн Сүрэнжав

ОЗ90011200

  1.  

Ганбат Чимэдтогтох

ОЮ92050902

  1.  

Хүрэлбаатар Чулуунцэцэг

СР92012204

  1.  

Төмөрчөдөр Энхжаргал

НЕ91121006

  1.  

Батбаяр Энхзаяа

РГ92112604

  1.  

Лхагвадорж Энхмандах

ГД93071401

  1.  

Ашимхан Ахбөпе

БЗ91121009

  1.  

Даваа Алтанчимэг

СЮ92042921

  1.  

Бямбажав Анхмаа

ШУ91100905

  1.  

Зоригт Ариунжаргал

ИЖ91092809

  1.  

Энхбат Баваасан

ЖЯ93101549

  1.  

Цолмонбаяр Батцоож

СЕ93110557

  1.  

Дамдинсүрэн Дайдилмаа

РС92022625

  1.  

Баатар-Эрдэнэ Дүүрэнзул

ЕП92020304

  1.  

Сарай Еламан

БВ92081710

  1.  

Энэбиш Жамба

ИД91021010

  1.  

Дагвасүрэн Ичинхорлоо

ОЮ91090809

  1.  

Пүрэвдорж Мөнхмаа

СФ93022704

  1.  

Баваасансүрэн Мягмарнаран

ЖЯ92050501

  1.  

Дашзэгвэ Нанжид

ОО91031709

  1.  

Бямбасүрэн Наранжаргал

АС92012409

  1.  

Жүгдэр Отгонтуяа

ЖЮ88020502

  1.  

Эрдэнэчимэг Оюунхүү

ТА91031421

  1.  

Балдансүрэн Сарангэрэл

ОЮ90021327

  1.  

Дашдондог Сүрэнпагам

ЙЕ91112107

  1.  

Батсуурь Сэлэнгэ

ОЮ92062604

  1.  

Цоозоо Уранбилэг

РЭ88040965

  1.  

Төрбат Уранцэцэг

ЗА90032806

  1.  

Пүрэвсүрэн Уянга

ГЙ92040508

  1.  

Ганбаатар Үүрцайх

УЮ92091006

  1.  

Идэш Хишигжаргал

ЧБ75052408

  1.  

Нямсүрэн Цолмон

ЛЮ84101525

  1.  

Ганболд Цэнд-Аюуш

РЙ93070102

  1.  

Пүрэвээ Энхтуяа

АО89110327

  1.  

Цэдэнбал Алтангүл

БЗ92021504

  1.  

Чулуунбат Анхтуяа

ЙЮ93052324

  1.  

Данаажав Аравдуул

ИЦ91082705

  1.  

Алтанхуяг Батхишиг

УД92071702

  1.  

Энхбат Батцэцэг

АЮ92051708

  1.  

Дамбийжанцан Гантуяа

ОА91011006

  1.  

Эрдэнэцогт Ганбаяр

УП89082127

  1.  

Төмөрбаатар Гэрлээ

ОО92072604

  1.  

Чулуунбаатар Жавзандулам

ГВ91050702

  1.  

Энхбат Жигжидлхам

ИЗ92053106

  1.  

Нурболат Лашын

БЮ91122428

  1.  

Мейрам Махбал

ПБ91102780

  1.  

Гонгор Мөнхсолонго

СБ90062500

  1.  

Гомбожав Мягмар

ОД92032505

  1.  

Мижид Нарангуа

УУ90012726

  1.  

Баасангаа Нармандах

ПП89022305

  1.  

Хонай Нургүл

БЮ93041708

  1.  

Дүгэржамц Отгонтуяа

ОЙ90112209

  1.  

Чогсомжав Оюунжаргал

НК93011105

  1.  

Эрдэнэбаатар Оюунцэцэг

ЖЛ91080709

  1.  

Гантулга Пүрэвдулам

АП92112602

  1.  

Дөрветхан Роза

БВ92040502

  1.  

Өсөхбаяр Сосорбурам

ИЦ92012807

  1.  

Ганжуур Сэлэнгэмөрөн

РП92020102

  1.  

Цолмон Ууганцэцэг

ЗА91102301

  1.  

Долгорсүрэн Ургамал

УА86072122

  1.  

Дэлгэрцогт Үүрийнтуяа

НМ91112701

  1.  

Гансум Энхтуяа

НЦ92073101

  1.  

Товуусүрэн Баттүлхүүр

ДЮ71011166

  1.  

Цагаан Ганчимэг

ДИ83030503

  1.  

Бор Даваадулам

ЙЮ81030909

  1.  

Лувсанжамба Дулам

ЙЕ93072504

  1.  

Пүрэвжал Заяа

ЖЬ78042563

  1.  

Дамдинсэрээтэр Золжаргал

НХ79041700

  1.  

Бадам Намжилдулам

ИД88091009

  1.  

Баатар Нандинцэцэг

ШД85052200

  1.  

Ширнэн Оюунхүү

ПП79012508

  1.  

Батжаргал Саранцэцэг

ЙН91032501

  1.  

Рэгзэн Солонго

АН80012506

  1.  

Гүрбазар Төгсжаргал

ШЕ88032361

  1.  

Дулам Туяа

ЙИ76020208

  1.  

Найдаа Туяа

ЦЕ75051305

 

Сувилагч мэргэжлээр дипломын зэрэгтэй төгсөгчдийн нэрс

Овог

Регистрын дугаар

  1.  

Айдаубай Аймжан

БД90092005

  1.  

Чойжоо Дарьсүрэн

ВГ91021506

  1.  

Гантөмөр Доржлхам

АН92090902

  1.  

Болдбаатар Мандахжаргал

ЗФ90030503

  1.  

Жаргал Наран

ЛЛ90082964

  1.  

Даваадорж Сарнай

ЛЮ93112205

  1.  

Ганзориг Хосбаяр

СЭ91092703

  1.  

Магсаржав Цэрэннадмид

УЗ88100841