2016 оны төгсөгчдийн нэрс - 596

Анагаах мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Гангаа Ариунзул

ОЛ87103161

2

Касина Аягурим

УХ88123023

3

Цогбадрах Баасанжаргал

РИ90020207

4

Баярсайхан Бат-Орших

ЗП92091313

5

Мөнхрэнцэн Баяннамсрай

ОС86071319

6

Баасанжав Даваажав

РЭ89111301

7

Ганхуяг Ганцоож

ДН93022518

8

Баясгалан Ганчимэг

ЧК85090102

9

Алтангэрэл Жанчив

АИ92032811

10

Ганцоож Золзаяа

РН91030905

11

Батаа Зоригтбаатар

ВЮ91122812

12

Эрдэнэдалай Лхагвасүрэн

РЖ89090604

13

Амгаланбаатар Мөнхдэлгэр

ДЖ92112503

14

Батсуурь Наранцэцэг

ГЮ92033004

15

Ганбаатар Нарангэрэл

РХ90061301

16

Ширнэнжав Норжмаа

ИЮ91121108

17

Сайнбаяр Нямшүр

УШ91041421

18

Баяраа Отгонжаргал

КЮ92042722

19

Чулуун Отгонтогоо

ЛЮ92020700

20

Сүхбаатар Отгонгалаа

МК91022439

21

Даваа Оюун-Эрдэнэ

ЖИ92110628

22

Намхай Оюунгэрэл

НУ76030809

23

Бямбажав Содончимэг

СЕ92042005

24

Ганхуяг Ууганжаргал

РФ91082027

25

Сүхбаатар Үүрцайх

НИ92061609

26

Цэрэндорж Халтар

РД92092006

27

Нармандах Чулуунзаяа

ЙВ93012607

28

Батхүү Энхмаа

ПЮ92103100

29

Цэрэннадмид Эрдэнэбаатар

ЕЭ92061516

30

Түвшинбаяр Яргуй

МЮ92122101

31

Тойв Агваанжамба

РС91101919

32

Болдбаатар Азбаяр

АЯ92102701

33

Хамид Айнагүл

УР88021967

34

Баярсайхан Алтангэрэл

ЛЖ92082902

35

Ерсин Ауганбек

УЗ92061336

36

Цэндсүрэн Батболд

ЖЮ87051513

37

Хожоо Батмөнх

ПЖ82010515

38

Отгонбаяр Баасанбалжир

РМ92011011

39

Төрбат Баярбаясгалан

ИЦ90092405

40

Энх-Амгалан Даваажаргал

ТК92061806

41

Батхүрэл Дэлгэрмөрөн

НЩ88062366

42

Эрдэнэбат Жаргалсайхан

ФА92123131

43

Хизатхан Лашын

БЮ93060607

44

Нэргүй Мичидмаа

УП91121908

45

Жанцансэнгэ Мөнхбаяр

РЭ89101612

46

Сэмжид Мөнхжаргал

АЮ92111306

47

Дамдингомбо Мөнх-Эрдэнэ

ЧИ86090218

48

Сэр-Од Мөнхлхагва

МУ86022670

49

Гантулга Намуун

УК89091225

50

Бат-Өлзий Нансалмаа

ЙР92010701

51

Жаргалсайхан Насанбурмаа

НЭ91073021

52

Батжаргал Насанхишиг

ОЙ91101209

53

Золжаргал Оюунгэрэл

МЗ93030609

54

Сүхбаатар Сувд-Эрдэнэ

АЮ91080644

55

Бямбаням Пагма

ГР92081901

56

Цэрэнчимэд Пүрэвхүү

ОН92070211

57

Жаргалсайхан Ууганцэцэг

МЬ77091609

58

Баттөмөр Шүрэнцэцэг

СП92062101

59

Жамбал Энхбаяр

ОТ93071509

60

Мөнх-Эрдэнэ Алтанзул

ИВ92032219

61

Хандсүрэн Ариунзаяа

УП89060622

62

Хүрэлбаатар Балжмаа

ОЧ93062727

63

Гүржав Баттулга

ОМ91073012

64

Хархүү Билгүүн

ТА93010953

65

Сумъяабат Болормаа

АЙ88122908

66

Дэмчигдорж Буянхишиг

РС89062702

67

Тогтоол Бямбасүрэн

НГ85102661

68

Эрдэнэчимэг Даваадулам

АЮ92060804

69

Мөнхбаатар Мөнхтуяа

СЭ85080601

70

Лхамсүрэн Нансалмаа

ИФ92120420

71

Жапсарбай Нурсауле

БЮ91111108

72

Баяраа Одгэрэл

МЕ92121301

73

Цэвэлдорж Одончимэг

ЙС92060701

74

Баасандай Отгонжаргал

ГЙ92040206

75

Чулуунбаатар Отгонжаргал

ИБ88030707

76

Эрдэнэчулуун Очгэрэл

МЛ92040903

77

Жигжидсүрэн Оюунгэрэл

ВР93050407

78

Өлзийбаяр Оюунзул

НА92060806

79

Дашжаргал Халиун

УП92041126

80

Энхтөр Хонгорзул

СЮ91050600

81

Цэндсүрэн Хэнмэдхэв

ЙВ86031508

82

Энхтуяа Пагамсүрэн

ИЮ90121005

83

Магнайбаяр Цэцэгсүрэн

ВЗ89072301

84

Баттөр Энхчимэг

СЖ93031300

85

Диваарагчаа Алтантуяа

ИЖ80112203

86

Бий-Эрдэнэ Ариун-Эрдэнэ

НУ91040204

87

Мягмар Ариунболд

ГЮ90121411

88

Минжүүр-Юндэн Баярлах

АМ90060513

89

Рэнцэндорж Баасандорж

УХ93062515

90

Мэндбаяр Бат-Эрдэнэ

ИО93022810

91

Ареба Биржан

БЖ92020707

92

Энх-Амгалан Болдхуяг

ЖЛ92102219

93

Баатардамба Бумдарь

ВЙ92071820

94

Рэнцэн Дуламсүрэн

АО92061828

95

Батчулуун Доржлхагва

УШ91022779

96

Баярбат Мандахнаран

ПЮ92060126

97

Лхагва-Эрдэнэ Мөнхжаргал

КМ92121008

98

Давааням Мөнхзул

ОЙ91120211

99

Чинбат Мөнхзул

ГГ92102104

100

Гомпил Мягмарсүрэн

УП93110202

101

Ганчанга Номин-Эрдэнэ

УТ93072869

102

Батдорж Соёмбо

ГМ93042922

103

Чогсомжав Сонинцэцэг

ОБ84120309

104

Амарсайхан Сосорсайхан

РЮ89060332

105

Төмөр-Очир Ундармаа

ИЖ83021105

106

Батсүх Үүрийнтуяа

ЕЙ89022108

107

Ганбилэг Цэнгэлзаяа

МЮ89091484

108

Гантөмөр Тэнгис

УК89032031

109

Ишхүү Цэцгээ

НХ79121508

110

Очирболд Энхмаа

ЛЮ91021207

111

Баярхүү Азжаргал

ПВ92091701

112

Чогсомжав Алтанзул

ЧМ87081062

113

Галсан Бадамцэцэг

МЮ82071702

114

Пүрэвдорж Бархас

ЛБ87012228

115

Юүвээбаатар Болор

УД93081004

116

Бямбацэрэн Дашдэлгэр

ЙИ92061014

117

Гантулга Должинсүрэн

ИИ92121302

118

Дондолцэрэн Дуламсүрэн

ЙЮ92042805

119

Энхтуяа Золзаяа

УШ93012925

120

Мэндсайхан Ичинхорол

НГ92060505

121

Баянжаргал Лхагважав

ВО92012920

122

Катуужин Нарантуяа

ОЮ79022604

123

Адилбек Махпал

БЮ92012949

124

Цэцэгмаа Мөнхзул

ИЦ92081801

125

Энхжаргал Мягмарбуд

СЭ92063010

126

Ганболд Мягмардорж

ЗЮ91041617

127

Гантөмөр Оюунгэрэл

ФА92051901

128

Батмөнх Сарнай

РН93030302

129

Баянсан Тунгалаг

ОТ93020407

130

Алтангэрэл Түвшин

ДЮ92121300

131

Мөнхтогтох Үүрийнтуяа

ДГ91020706

132

Нямдорж Үүрцайх

РА89020504

133

Жадамба Хоролсүрэн

ИЗ88051005

134

Лхагвадорж Хуягбаатар

НР92042916

135

Энхбаатар Цолмон

УИ91121114

136

Отгондорж Чанцалдулам

ГБ93080906

137

Нэргүй Энхзаяа

АЮ92070801

138

Оюунгэрэл Энхмэнд

ПГ92020402

139

Цэндбаатар Энхжаргал

УЗ90010301

140

Пүрэвжав Лхагвадулам

НЫ90011788

141

Ширнэн Гэрэлцэцэг

ТА90100807

142

Мягмардорж Цэцэгээ

МИ75083109

143

Жаргалсайхан Баасанжав

ИТ90120711

144

Цагаан Пүрэвсүрэн

ВБ92010304

145

Хүрэлбаатар Эрдэнэбаатар

УИ90122539

146

Дэмчигсүрэн Дэмбэрэлдаваа

ГЮ91121628

 

 

Био-Анагаах мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Очирбат Ариунзаяа

ЙО94011401

2

Цогтбаатар Байгалмаа

ИЖ93070507

3

Болд Балжмаа

ЖА89121469

4

Тэрбиш Батчимэг

РЙ93072702

5

Цэрэндорж Баярмаа

ПБ93031007

6

Бат-Эрдэнэ Баяржаргал

ЖВ93110102

7

Тимур Бодау

БЮ94122207

8

Майнболд Буянхишиг

УК95040525

9

Анхбаяр Галтуяа

ИГ93122901

10

Энхбаяр Дөлгөөн

УП94010261

11

Мягмарлодон Жүгдэрдулам

ЖЕ93111403

12

Жалчинжав Мөнгөнцэцэг

ПЮ93080200

13

Гантулга Мөнх-Эрдэнэ

ДК93113018

14

Төмөрхуяг Мягмарцэнд

МЮ93110918

15

Гүнтэвсүрэн Мягмаржаргал

ОП92053008

16

Мөнхнасан Одонтуяа

ЖЯ94051726

17

Ганбаатар Оюунтуяа

РТ91070503

18

Гантулга Очгэрэл

ТА93070611

19

Энхбаяр Пүрэвжаргал

ЙЮ94041409

20

Сайнжаргал Сайнзаяа

ОЮ92100720

21

Тунгалаг Сэлэнгэдэлгэр

МЮ94052108

22

Зийнаа Тэгшжаргал

ФА94020803

23

Батболд Цэцэгдолгор

УШ93022403

24

Энхболд Цогзолмаа

СЭ92042109

25

Төмөрсүх Энхболор

УК95120202

26

Силамхан Айгерим

БЮ94070622

27

Адилетхан Асел

БЮ93101209

28

Даваахүү Батмөнх

РИ94020901

29

Цагаанчулуун Баярмаа

УИ94020509

30

Дамбадаржаа Болор-Эрдэнэ

АЮ92062221

31

Баяраа Бямбацэцэг

КИ81112008

32

Баатархүү Ванчигцэрэн

ПО92091716

33

Пүрэвжав Долгорсүрэн

ОО93042004

34

Көкэбай Жанар

БЮ90113001

35

Батбаатар Мөнхзул

УЗ94031500

36

Бат-Эрдэнэ Мягмардалай

РХ93083104

37

Бат-Эрдэнэ Мягмаржав

СО92071413

38

Батхишиг Нандин-Эрдэнэ

НФ93122606

39

Уламбаяр Отгончимэг

КЮ92021707

40

Ганболд Оюун-Эрдэнэ

ГЮ93010108

41

Энхсайхан Цэцэгжаргал

ЙП87061304

42

Энхжаргал Сарнай

УШ94060800

43

Энхбат Сурмаажав

АЮ93071104

44

Батсуурь Түмдоддаваа

РБ93092610

45

Мандах Тулгажаргал

ГР92011011

46

Батнасан Ууганцэцэг

ОБ93012807

47

Батдэлгэр Хадхүү

ИЮ91070800

48

Мөнхбат Шинэцэцэг

УД94121002

49

Нямаа Энхцэцэг

ОА92080403

 

 

Уламжлалт анагаах ухаан мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Цогтоо Ариунболд

УЮ93013113

2

Батбилэг Ариунжаргал

УХ92120806

3

Даалхай Батзаяа

ОО91050403

4

Даваа Болд-Эрдэнэ

РЖ92112816

5

Мэндбаяр Буянхишиг

ИО92082004

6

Оюунжаргал Ганхуяг

СЭ92040119

7

Гочоо Ган-Эрдэнэ

РЕ92031014

8

Цагаанбаяр Ганчимэг

ПО92072920

9

Далантай Гэрэлтунгалаг

НФ93050206

10

Отгонжаргал Дөлгөөн

ЙЮ93011019

11

Өмөрбек Маржангүль

УД92031703

12

Ганбат Минжмаа

ШУ92122901

13

Цэдэнжанчив Нацагням

АЮ92100602

14

Шижирбат Ууганцэцэг

ВА92062801

15

Бат-Өлзий Үүрийнтуяа

ЛЖ91101702

16

Баасанхүү Ренчинбямба

ИД93042715

17

Өсөхжаргал Солонго

УМ90042606

18

Наранхүү Түвшинбаяр

НЭ93062531

19

Лхамсүрэн Пагмадулам

ИГ92101903

20

Рэнчин Пүрэвсүрэн

ИД86100205

21

Цэдэндорж Хэрлэн

НТ92120511

22

Аюушжав Цэдэнсодном

ОТ93070901

23

Мөнхбат Цэенсүрэн

ЗГ92010203

24

Гансүх Энх-Үйлс

ОЮ92021727

25

Ганбат Энхтуул

МЮ90082964

26

Өкейхан Ахерке

БЮ92100941

27

Гантөмөр Батчимэг

МК93041105

28

Дугархүү Баярбат

УП93052013

29

Ганбаатар Болдбаяр

ЖЯ92123019

30

Тунгалаг Боргилмаа

КЙ92110605

31

Төмөрхуяг Гомбожав

РЕ92120112

32

Даваасүрэн Гэрэлсүрэн

ЙЗ91111505

33

Аюуш Даариймаа

ЗМ92072301

34

Чулуунбаатар Лхагва-Очир

ИЧ89030153

35

Мөнх-Эрдэнэ Лхагвадулам

УШ94010502

36

Гантулга Мөнхбилэг

ЙЮ92120304

37

Бямбарагчаа Нинжбадгар

ИЮ93051737

38

Ханай Нурбану

БЮ93102002

39

Жанчивням Оддэлгэр

ТА92060309

40

Батзориг Сансрайдорж

МЮ94112715

41

Лхамхүү Хажидмаа

АК92081309

42

Эрдэнэбат Цанжид

ВЗ92093013

43

Улаанхүү Энхбаясгалан

УШ92053009

44

Ганхүү Энхзаяа

ПЕ92020604

45

Сумъяа Энхтүвшин

ОЮ92080505

46

Мөнхжаргал Эрхзаяа

ВБ92050400

47

Им Кён Ху

630416-1163117

 

 

Эм зүйч мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Мягмаржав Адъяасүрэн

УХ90061008

2

Пүрэв Ариунтуяа

ЖЯ82022003

3

Саруул-Эрдэнэ Баянжаргал

ЕП93061803

4

Ганзориг Баянжаргал

УК90070166

5

Гэндэн Батбаясгалан

ИН94122608

6

Баттулга Бат-Эрдэнэ

ОЙ93062559

7

Пунсалдулам Бат-Оюун

ХМ84052069

8

Баттулга Батцэцэг

ЙР90052909

9

Баясгалан Билгүүнзаяа

ХЛ86013104

10

Сайнбуян Болор

ХК82050269

11

Бат-Арслан Буян-Ундрах

УП93070582

12

Рагчаа Бямбазул

ИБ93030607

13

Эрдэнэбат Бямба-Эрхэмсүрэн

ДМ94060409

14

Содномбат Дагиймаа

АЮ94060805

15

Дуламсүрэн Дариймаа

ОО93081404

16

Ядамжав Дариймаа

ОО93090101

17

Бямбадаш Золжаргал

ХД87021801

18

Энхбаатар Золжаргал

ДР93082808

19

Жазик Жайнаган

БЖ90060860

20

Түдэв Майдаржав

ДБ82060709

21

Гантөмөр Мөнхжаргал

УК88052121

22

Батгэрэл Мягмарсүрэн

УИ94121309

23

Гончигбал Нансалмаа

ИК93102801

24

Болдбаатар Нандинцэцэг

ФБ91030529

25

Одгэрэл Намхайноров

ФЖ90112604

26

Ганболд Наранцэцэг

ФМ89121362

27

Болормаа Оюунбилэг

УД93070129

28

Ганбаатар Оюунцэцэг

ТЕ91041607

29

Пүрэвдаваа Оюунцэцэг

ЖЙ86092162

30

Элдэв-Очир Өлзийдэлгэр

КЮ92030222

31

Шош Өлзийжав

ПЮ66020201

32

Баян-Очир Саранзаяа

ОЕ94081508

33

Масаг Сарантуяа

ЙР85062801

34

Батболд Соёлмаа

МО89031501

35

Өсөхбаяр Сугармаа

ЗА93030504

36

Базаррагчаа Сувд

УД92040167

37

Радаагэд Сунхар

УД91090207

38

Дашзэвэг Хишигжаргал

ТЕ69102962

39

Рэнцэндорж Хишигт

ПП93120404

40

Нямдаваа Хоролгарав

ИЦ92060701

41

Батцэдэв Цэндсүрэн

ЙС93040107

42

Цогтбаатар Чулуунбат

НР86100362

43

Даваа Чимэддолгор

ВЙ92080323

44

Банзрагч Ууганбаяр

ИЦ85020400

45

Лутжаргал Уугантуяа

ЗВ82091600

46

Мөнхөө Уранчимэг

ЕЮ76042204

47

Ганбаатар Уранцэцэг

ШЕ83063004

48

Лантуубаяр Энхчимэг

ОЮ93110808

49

Юра Энхчимэг

ЧЕ76080666

50

Оюунбаатар Энхгэрэл

СЙ93072402

 

Нягтлан бодох бүртгэл мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Хуанбай Айшолпан

БЮ94060226

2

Баярсайхан Анхзаяа

ИЮ95091828

3

Жанарбек Балжан

ББ95041503

4

Баттөмөр Батдаваа

ИЖ95022018

5

Төмөрбаатар Батсуурь

ОО94011121

6

Төмөрсүх Баттогтох

ЙА92011817

7

Хоролсүрэн Бат-Эрдэнэ

ЙП94081638

8

Долгоржав Батхуяг

МЗ90111774

9

Дорж Баянзул

ДР94051201

10

Батмөнх Баярмаа

РН95031700

11

Ганбаатар Дэлгэр

ПИ94110801

12

Нямбуу Загиржав

ОП94031618

13

Батнов Мөнхбилэгтэй

НФ94122014

14

Гэрэлмаа Намжаа

НЗ93092503

15

Нарангэрэл Сайнбаяр

ЛЮ94060107

16

Мандахноов Мөнгөншагай

ЗЮ94061618

17

Дашдондов Сугармаа

РП93121706

18

Батчулуун Ундрал

ОМ94051508

19

Ганболд Чимэддулам

УК95051121

20

Эрдэнэбилэг Эрдэнэ-Очир

АД94022411

 

 

 

 

Татварын эдийн засаг, нягтлан бодох бүртгэл
мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Улиан Азжаргал

ЖЯ89061869

2

Даваадорж Ариунжаргал

ПМ93081301

3

Ганбаатар Алтанзул

ЛЮ94072704

4

Анхбаяр Анхчимэг

ИГ95081804

5

Батсуурь Батгэрэл

ЕБ95090606

6

Өлзийсайхан Булган

СЖ95060100

7

Мурат Булбул

УД95111120

8

Бямбаа Бодолцолмон

ИР92063011

9

Чинчулуун Бямбабаяр

ДИ93101620

10

Нямдаваа Гантүлхүүр

НД94121211

11

Самбуу Жайнагүль

БЮ95050503

12

Гантөмөр Заяажаргал

ЗЖ93021205

13

Гансүх Мөнх-Очир

НЩ93062818

14

Лхагва-Эрдэнэ Мөнхцэцэг

КМ95092805

15

Сүхбаатар Отгонболор

НТ95010409

16

Нэргүй Отгонцэцэг

ТГ94021903

17

Энх-Оюун Отгонцэцэг

УД95091401

18

Гал-Эрдэнэ Оюунмаа

РН94112209

19

Батцэнгэл Солонго

УП95012842

20

Цогт-Очир Сэрчмаа

ИГ95051705

21

Мөнхбат Энхмаа

ДЮ94103109

22

Батбаатар Амаржаргал

КН95050307

23

Батжаргал Мандахтуяа

МЙ95081004

24

Батбилэг Сувдмаа

ИД94060109

25

Доржсүрэн Эрдэнэчулуун

РЭ93022610

 

 

Менежмент хоол үйлдвэрлэл үйлчилгээний
мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Цэцэг-Эрдэнэ Анхмаа

ЙЮ92091706

2

Болормаа Баярцэцэг

ИЦ91090201

3

Дистаа Буяндэлгэр

РН96051506

4

Лхагважав-Бямбаа

ИЗ94062528

5

Аварзэд-Дуламдорж

ЙБ92021501

6

Батбаяр Золзаяа

УК94122106

7

Жаргалсайхан-Мягмарлхам

АИ95052308

8

Бадамгарав-Наранцацрал

ВЙ94110201

9

Бат-Очир-Номин

ОА95052501

10

Гончигсүрэн-Өлзийбуян

ФБ91092746

11

Батжаргал Тунгалаг

ЖЯ93040783

12

Жарантай-Пүрэвсүх

АР94090106

13

Тэрбиш-Цэрэнтогтох

ЗЮ93093031

14

Сүглэгмаа Чанцал

УЮ92082902

 

Компьютер программ хангамж мэргэжлээр
төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Чулуунбаатар Билгүүн

ОР93061812

2

Гэлэгбал Мягмар

МБ92060210

3

Баяраа Энхсаруул

УТ95012039

4

Лхагвасүрэн Тэмүүжин

РЖ95052912

 

 

Эмнэлгийн тоног төхөөрөмжийн ашиглалтмэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Дамба Азжаргалан

ВЮ92120406

2

Солтаншарив Айнур

БЛ94091000

3

Оюунтуяа Анхзаяа

УИ94092227

4

Энхболд Ариунзаяа

ЛА94110102

5

Сугаррагчаа Ариунболд

ФА93112811

6

Уртнасан Батжаргал

ОЛ93012018

7

Жалцав Баянбаатар

НЭ93062517

8

Аврагамөнх Болор-Эрдэнэ

УХ95022825

9

Даваа Будхүү

ПИ94082401

10

Батжаргал Бямбацоодол

ЙР95040110

11

Оюунбат Ганболд

ФЖ95052416

12

Амгаланбаатар Ганхуяг

ИН94052911

13

Хүрэлбаатар Лхагва

ЙЮ94072001

14

Багдал Мейрамбек

ПЮ94060133

15

Гомбосүрэн Мөнгөн

ОЮ94101217

16

Батсайхан Оюунбат

ГЮ92021610

17

Ганбаатар Халиунаа

ЖИ93070705

18

Батбаатар Чимэдсүрэн

АН95041501

19

Цэрэн Шагдарсүрэн

ЙИ94091416

20

Баатар Бямбажамц

ПВ93022018

21

Пүрэвдорж Жавхлан

ЦВ84122517

22

Батболд Номин

ГЮ94042004

23

Сосорбарам Эрдэнэдаваа

ПЯ90121734

 

Төрийн захиргааны удирдлагын
мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Нина Алтантуяа

МХ95060605

2

Лхаасүрэн Ариунзаяа

ОС94113003

3

Хандхүү Баасанжаргал

ПЕ93121017

4

Баатар Болоржаргал

ЕУ94040511

5

Дэмбэрэл Бямбадаш

ИХ94051714

6

Мягмар Намуун

УХ95080206

7

Нарангэрэл Наранхүү

ЖЯ95053010

8

Гэндэн Чойпил

ОТ92092415

9

Чинбат Энх-Амгалан

ИХ94092010

10

Осгон Батцэнгэл

СГ89102317

11

Батжаргал Золжаргал

УД90012803

12

Мягмарсүрэн Мэндсайхан

НУ85021052

13

Нанжид Мягмар

ОС82011811

14

Түвшинжаргал Оюунчимэг

МЗ87121700

15

Нямхүү Өсөхбаяр

НЩ74110460

16

Мондоон Уранчимэг

ХВ84092805

17

Батдэлгэр Шижирбаатар

ЧГ88032379

 

Хүний нөөцийн менежментмэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Цэрэннадмид Анхчимэг

АП95070502

2

Баатарсүрэн Баасанжаргал

УЧ90112340

3

Атарболд Баасансүрэн

ЙР94090248

4

Даваажав Базаргүр

ЗП93042418

5

Төгсбаяр Гантуяа

АЗ95080624

6

Цогтбаатар Дөлгөөн

НМ95030800

7

Амаржаргал Дөлгөөнмөрөн

УП95082262

8

Батболд Лхасүрэн

ЗА93121501

9

Ганболд Маралмаа

УШ95030525

10

Чойжилсүрэн Мягмарсүрэн

ИЮ94120625

11

Ганзориг Мягмарсүрэн

ИЮ95072521

12

Баярмагнай Сүхчимэг

ОВ94020203

13

Энхбаяр Түвшинзаяа

ЖИ94120700

14

Отгонбаяр Энхзаяа

РМ94121107

15

Баатар Эрдэнэчимэг

ГМ94022706

16

Сандагдорж Эрдэнэчимэг

РД94022103

17

Найдан Эрдэнэчимэг

ЗЖ92080809

 

Сувилагч мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Түвдэндорж Байгалмаа

ОЮ94042840

2

Баянбилэг Батцэцэг

РЭ94062307

3

Лхагвасүрэн Батчимэг

ГМ94041001

4

Гантуяа Ганзаяа

ИЖ94121306

5

Серик Гүлмира

БГ94072701

6

Дондогдорж Даваа

НА94060505

7

Батсайхан Даваасүрэн

ИТ94031404

8

Алтансаруул Золзаяа

СЮ85012400

9

Цэдэнхүү Нандинцэцэг

КК93020702

10

Рэнцэндорж Наранзаяа

ХБ86032507

11

Рагчаа Одмаа

НУ90022200

12

Нямдаваа Отгонцэцэг

ПЖ93031102

13

Отгонбаатар Отгончимэг

ЛЮ94082604

14

Хатанбаатар Саранчимэг

МР94050209

15

Доржгочоо Түмэнжаргал

ЛИ93031102

16

Бархасцэрэн Ундрахцэцэг

ЗД94072824

17

Аливхан Худабай

БЛ95061312

18

Идэр - Иш Хундыз

ПЮ95041947

19

Чинзориг Чогсом

РС95090700

20

Намсрай Энэбиш

ОП94112008

21

Базарбек Армангүл

БЮ94072327

22

Батсайхан Батзаяа

РЙ93110301

23

Дауренбек Бахитгүл

БЮ94060141

24

Баатарчулуун Баярцэцэг

ЛЮ92121608

25

Эрдэнэбаялаг Дэлгэржав

ДС94081809

26

Очирбат Жавзандулам

АЖ95061601

27

Ванчиндорж Ичинхорлоо

ЙК94072926

28

Өлзийдэлгэр Мөнгөнцэцэг

ЖБ92072808

29

Доржсамбуу Мөнхцацрал

ИТ94081801

30

Батсайхан Наранзул

НП94112308

31

Норовцэрэн Наранчимэг

ЙО95042006

32

Баасансүрэн Отгончимэг

МЮ95032001

33

Мягмарсүрэн Пүрэвсүрэн

ЙК93082603

34

Жаргал Төмөрхуяг

ЛЮ93031401

35

Батнасан Уранбилэг

УК93041123

36

Пүрэвдорж Элбэгзаяа

ФБ96081725

37

Калина Эрдэнэзул

СТ95012704

38

Түмэнхүү Батчимэг

ЙФ89111806

39

Очирбат Алтанцэцэг

ЖД95022809

40

Чулуунбаатар Болормаа

ЛЮ95121302

41

Довоош Буянхишиг

БЗ90052925

42

Цогбадрах Бямбацэрэн

ВЖ92050107

43

Отгондэмбэрэл Ганчимэг

МО94062809

44

Болдбаатар Даваадулам

ОГ93120642

45

Батбаяр Даваажаргал

ОЕ94050109

46

Самбуу Дэлгэрмаа

АП93012105

47

Лхагвасүрэн Золзаяа

РН94051408

48

Чойдорж Майдарсүрэн

ЙЮ94080325

49

Батбуян Мөнхзул

ЖЯ94040406

50

Мөнхөө Мөнх-Эрдэнэ

УП93092070

51

Эрдэнэчулуун Мягмарбаяр

РБ95022809

52

Бумцэнд Номин-Эрдэнэ

АП95032003

53

Баатар Номин

ВЗ93080701

54

Дэлгэрсайхан Оюун-Эрдэнэ

ФА84020604

55

Батцэнгэл Рагчаасүрэн

КМ93110709

56

Баяраа Тунгалаг

ИП95010526

57

Журсаа Урансанаа

ОЮ95052626

58

Батсуурь Хонгорзул

ЛА94031801

59

Бат-Очир Энхжаргал

НГ76041365

60

Жаргалсайхан Эрдэнэцэцэг

ЙН89120609

61

Зандансүрэн Янжинлхам

УХ94073123

62

Энхбаатар Мягмарсүрэн

МФ92072803

63

Энхцэцэг Алтансүх

ЖЛ91020215

64

Ганбаатар Ариун-Эрдэнэ

ЛЗ94030203

65

Жухай Ахтилек

БЮ94091807

66

Гансүх Болормаа

ЙЮ94120727

67

Ган-Очир Болортуяа

ПЮ94062402

68

Баярсайхан Ганзаяа

ФА95080500

69

Жавзандулам Даваадулам

РЙ94121904

70

Эрдэнэчулуун Мөнхзул

ЙР94101201

71

Ганбат Мядагмаа

СТ90020600

72

Сайжаадорж Нямсүрэн

ОМ93121348

73

Дарамбазар Сарангуа

ФА88122900

74

Гэндэн Тайванжаргал

ЙК94102003

75

Өлзий-Очир Тэгшжаргал

РЭ92122702

76

Гантөмөр Туул

ФЖ95101800

77

Болдбаатар Ууганбаяр

ЛЙ93081508

78

Даваадорж Үүрийнтуяа

РЙ95122002

79

Батзоригт Энхзаяа

АР93112105

80

Эрдэнэ Энхзул

СЖ94082505

81

Ванчинсүрэн Эрдэнэчимэг

ВЙ93040201

82

Батбаяр Эрдэнэтуяа

ФА92122708

83

Айнек Азат

БЙ93010702

84

Баяр Аяулым

БЮ94101001

85

Жаргалсайхан Болдсайхан

НЕ94050717

86

Бямбадорж Бурмаа

ПИ94071309

87

Эрдэнэхүү Бямбажаргал

ГН95031882

88

Ганзориг Бямбасүрэн

ФА95021106

89

Болдсайхан Ганцэцэг

ГР94041601

90

Эрдэнэбат Даваасүрэн

КА94102908

91

Жамсранжав Жаргал

ОЮ94090708

92

Баярсайхан Лхамсүрэн

ЙЮ95080405

93

Эрдэнэбилэг Мөнхтуяа

НХ91110206

94

Майдаржав Намжилмаа

ЙО94050206

95

Отгондаваа Нандинцэцэг

НА95031401

96

Цогтсайхан Одончимэг

ОТ93111609

97

Балжинням Өлзийбүрэн

НИ93111610

98

Мөнхбат Пүрэвсүрэн

УИ95062909

99

Уртнасан Сонинпил

ПЮ94030609

100

Эрдэнэтуяа Уянга

УЮ95100803

101

Эрдэнэмандал Цэцэнбилэг

РМ95012301

102

Гантөмөр Энхцэцэг

РП94012102

103

Доржсүрэн Отгонсайхан

ЛД92082603

 

 

Сувилагч(орой) мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Чадраавал Аззаяа

УБ86110101

2

Цогсүрэн Ариунцэцэг

ОА93080905

3

Серхан Арнагүл

БЖ92012609

4

Ерэнтэй Баяртай

 ОК74031809

5

Дамдинхүү Баярмаа

ДА88071101

6

Өлзийхүү Болорцэцэг

ФБ91083023

7

Дашпунцаг Гэрэлмаа

ХА76022969

8

Бүүвэй Даваажаргал

ИЛ79041609

9

Цэдэнбал Нандин-эрдэнэ

АА91032205

10

Насандорж Насанцэцэг

ЖН87111065

11

Жаргалсайхан Отгонцэнд

ГГ90052405

12

Пүрэв Ундармаа

ХА72041107

13

Ганбаатар Учрал

ФД89102108

14

Цэрэндолгор Хандхүү

УХ93061329

15

Түдэв Цэнджав

ШЖ68100666

 

 

Магистрын зэргээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

Мэргэжил

1

Цэрэнбалжир Бямбасүрэн

ФА92051620

Био-Анагаах

2

Ванчиндорж Мөнххэрлэн

СТ92051407

Био-Анагаах

3

Төмөр-очир Соёлмаа

ГМ91050101

Био-Анагаах

4

Гантөмөр Хишигжаргал

УК92040241

Био-Анагаах

5

Батнасан Чулуунцэцэг

ПЮ91103008

Био-Анагаах

6

Батжаргал Ундармаа

ЙР88121300

Био-Анагаах

7

Чинбат Насанбаяр

ФБ85080853

Бизнесийн удирдлага

8

Наранчулуун Боргил

РЮ84040611

Бизнесийн удирдлага

9

Мөнхбат Оюун

ФЖ94031002

Бизнесийн удирдлага

10

Төмөр-Очир Лхагвацэрэн

ДВ89030111

Бизнесийн удирдлага

11

Даш Отгонбат

ИЕ86032577

Бизнесийн удирдлага

12

Жаргал Золчимэг

ЛЮ85120601

Бизнесийн удирдлага

13

Лхагважав Баян-Өлзий

ФА92072892

Бизнесийн удирдлага

14

Энхтунгалаг Хэрлэнзаяа

ЖЮ87070600

Эмнэл зүй

15

Дамдин Оюунчулуун

ВЮ74032680

Эмнэл зүй

16

Мөндөө Болормаа

ИЦ85090966

Эмнэл зүй

17

Цэндсүрэн Ононтуул

УС81032101

Эмнэл зүй

18

Гангаа Цэцэгсүрэн

ПЭ67040321

Эмнэл зүй

19

Сүхээ Амгалан

ПЕ86030803

Сувилахуй

20

Өлзий Ариунаа

ЧТ69020560

Сувилахуй

21

Лувсанцэнд Батцэцэг

ЧД59060967

Сувилахуй

22

Гомбо Бямбасүрэн

ЧЗ61120207

Сувилахуй

23

Ганхуяг Жамъянтүдэв

ДГ80052208

Сувилахуй

24

Дорж Дуламсүрэн

ЧЕ60011004

Сувилахуй

25

Жагар Нансалмаа

ХЗ68050101

Сувилахуй

26

Гэндэнжамц Нямгэрэл

ЧМ70011166

Сувилахуй

27

Банзрагч Цогзолмаа

ЧБ66022601

Сувилахуй

28

Шадав Цэцгээ

ЦВ60041402

Сувилахуй

29

Чүлтэм Ундрал

ШД63042466

Сувилахуй

30

Шагжаа Батбаяр

ЦГ63030812

Төрийн захиргааны удирдлага

31

Раднаа Рагчаа

ФД67022414

Төрийн захиргааны удирдлага

32

Пунцаг Энхцэцэг

ГИ78121706

Төрийн захиргааны удирдлага

33

Цогтсайхан Солонго

ГЭ83121806

Төрийн захиргааны удирдлага

34

Дорлиг Өсөхбаяр

ФБ75022475

Төрийн захиргааны удирдлага

35

Цэцрэн Мөнхжаргал

ГБ78072601

Төрийн захиргааны удирдлага

36

Төмөрбаатар Нармандах

ИС87081700

Төрийн захиргааны удирдлага

37

Төмөрбаатар Соёл-Эрдэнэ

ФА69010115

Төрийн захиргааны удирдлага

38

Магсар Манлайбаатар

ТИ74122378

Төрийн захиргааны удирдлага

39

Даваасүрэн Ганболд

ХМ84062579

Төрийн захиргааны удирдлага

40

Ганбаатар Ганзориг

ЦЕ82033078

Төрийн захиргааны удирдлага

41

Хэнзээ Дэнсмаа

ФБ68031527

Төрийн захиргааны удирдлага

42

Баяраа Тулга

ФА87042436

Төрийн захиргааны удирдлага

43

Цогтбаяр Оргилболд

ФБ91102416

Төрийн захиргааны удирдлага

44

Мичиддорж Амгалан

ИЦ74122569

Төрийн захиргааны удирдлага

45

Гэндэндорж Баатарсүрэн

ФМ69030155

Төрийн захиргааны удирдлага

46

Эрдэнэсайхан Хулан

ИН90120308

Төрийн захиргааны удирдлага

47

Чимэдцэрэн Оюун-эрдэнэ

ФД82061229

Төрийн захиргааны удирдлага

48

Сугир Бат-эрдэнэ

ИЦ74122569

Төрийн захиргааны удирдлага

49

Лхагвасүрэн Ариунаа

ГМ84051004

Төрийн захиргааны удирдлага

50

Сэргэлэнбаатар Гантөгс

ГМ94032519

Төрийн захиргааны удирдлага

51

Норжмаа Эрдэнэзаяа

ИЦ85042002

Төрийн захиргааны удирдлага

52

Оюута Цэрэнчимэд

ПЮ83102178

Төрийн захиргааны удирдлага

53

Пунцагбалжир Энхсэлэнгэ

ГК86091065

Төрийн захиргааны удирдлага

54

Хишигээ Эрдэнэчимэг

ОЭ84083165

Төрийн захиргааны удирдлага

55

Батаа Нямбаяр

ОЭ84012912

Төрийн захиргааны удирдлага

56

Лхагва Давааням

ОИ84032512

Төрийн захиргааны удирдлага

57

Зунай Одмаа

ИЮ77051603

Төрийн захиргааны удирдлага

58

Базарваань Алтанцэцэг

ИЛ81031009

Төрийн захиргааны удирдлага

59

Цогбадрах Зол-Эрдэнэ

ДА92083014

Төрийн захиргааны удирдлага

60

Бямбадорж Должин

ЙЮ84061301

Төрийн захиргааны удирдлага

61

Хашэрдэнэ Алтанхуяг

УГ77032410

Төрийн захиргааны удирдлага

62

Баттөр Хурбаяр

МЛ90072518

Төрийн захиргааны удирдлага

63

Энхболд Доржсүрэн

ТЯ90080331

Төрийн захиргааны удирдлага

64

Жүдэв Золзаяа

ТЗ79042909

Төрийн захиргааны удирдлага

65

Бямба Энхчимэг

ДК82090203

Эм зүй

66

Цэдэндамбаа Батцэнгэл

ШЕ70112609

Эм зүй