2017 оны төгсөгчдийн нэрс - 706

Анагаах мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Советхан Айсулу

БЮ94030720

2

Батсайхан Амарзаяа

УУ89122747

3

Муратбек Ахерке

БК92080401

4

Лодой Батхуяг

ВЮ93091410

5

Цэгмид Бат-Эрдэнэ

ШВ73092670

6

Зоригт Батзаяа

РЮ88102102

7

Даваасүрэн Ганбаяр

АН92120515

8

Баатар Дуламсүрэн

ВТ90051201

9

Ганбат Дэжид

ВА91020604

10

Марат Елик

БЮ95091403

11

Батбаяр Золцацар

ХЖ74040763

12

Туваан Мөнхцэцэг

АХ94061700

13

Батбаяр Намуундарь

УХ93040942

14

Цогтгэрэл Норовренчин

ВЮ94090101

15

Чойжилсүрэн Оюун-Эрдэнэ

НП92032305

16

Далхаа Отгонтуяа

АП87090983

17

Чулуунбат Отгонзаяа

ВЛ89120908

18

Ганбаатар Равжир

ВЗ93032302

19

Бат-Эрдэнэ Соёлмаа

ТА94031728

20

Дашдорж Сувд

УХ93081443

21

Цэрэнгомбо Түмэннаст

ЛЛ88100868

22

Балжинням Ундрах

ОО93102605

23

Ганболд Уранбаяр

ИТ93010104

24

Эрдэнээ Пүрэвжаргал

ДЖ93112401

25

Цэрэнрэгзэн Цэрэндагва

ЛГ94101412

26

Лхагвасүрэн Шүрэнцэцэг

ПВ94111709

27

Баасан Энхзаяа

РО95061803

28

Амарсанаа Алтаншагай

ОЮ93102813

29

Элдэв-Очир Амаржаргал

ОА94041608

30

Кепен Ахсунхар

БК94102502

31

Ундраа Ариунбилгүүн

АЮ89091068

32

Энхтүвшин Базаргүр

СП92090219

33

Эрдэнэцогт Баттуяа

ТГ93030109

34

Төмөрбаатар Будханд

НФ91080703

35

Батхөгжих Бямбажигдэн

УП94090388

36

Энхболд Батхишиг

МА94031402

37

Хайрат Бибигүл

БЕ93091708

38

Лхайжав Гэрэлчимэг

ОЮ89072605

39

Ганхуяг Долгорсүрэн

СО93092308

40

Ганбаяр Долгорсүрэн

ВР92121005

41

Цогнэмэх Золзаяа

КЛ94032608

42

Баатархүү Маналжав

РГ93121706

43

Батгэрэл Мөнхжаргал

АХ94032126

44

Дамжин Мөнхцэцэг

УХ93120909

45

Хавалбай Мейремгүл

ПЮ93060229

46

Жанцансэнгэ Нандин-Эрдэнэ

ЙЮ93020469

47

Баяраа Нэгүүн

УК94090127

48

Цэндсүрэн Наранзаяа

ОЮ93110928

49

Хуанш Нургуль

ТЯ94030403

50

Алтанхуяг Солонго

ОЭ91020723

51

Батмөнх Сугармаа

ДЮ95092105

52

Амгалан Туяа

ИЛ93012504

53

Дэмбэрэл Оюунбаатар

АГ93031819

54

Рагчаа Ундармаа

ОО92061900

55

Ганболд Уранцэцэг

ЛА93070309

56

Баярбат Цэрмаа

ЙЕ93030703

57

Галсандорж Энхцэцэг

ФА93081400

58

Удвал Энхмаа

РП89122801

59

Пүрэв Эрдэнэзул

ЖЭ88101486

60

Баянжав Эрдэнэцэцэг

ФА89060805

61

Ганбаатар Энхзаяа

ЗФ90051241

62

Куватбек Айсулу

УД94040168

63

Мэндсайхан Бадамханд

УУ95112029

64

Цэнгэлмаа Банзрагч

КЮ94012202

65

Жарантай Баярмаа

ГН89010709

66

Хүрэлхүү Буянжаргал

АЮ88112964

67

Эрдэнэ-Очир Бямбажаргал

РЕ93090408

68

Минжүүр Ганзаяа

НЦ92042002

69

Пүрэв Ганболор

ПЮ93071925

70

Чинзоригт Ганцэцэг

РП91120601

71

Баатархүү Даваадорж

ИБ91121814

72

Амгаланбаатар Диваачимба

ИР94112301

73

Балдандорж Доржмаа

СО94061400

74

Батзул Мөнхбаяр

ОН93042439

75

Энэбиш Нацагням

ВЮ94051508

76

Цэдэв Нарантуяа

НТ86022209

77

Энхбаатар Өлзийсүх

ПИ93091924

78

Батсайхан Норжинсүрэн

ИР92032201

79

Насанжаргал Оюунсүрэн

УШ93041325

80

Ганболд Чанцалдулам

ХЖ86052501

81

Бямбацогт Сүхбаатар

ФА92082819

82

Тайвантөр Хишигдэлгэр

ОС92051602

83

Галсан Түвшинбаяр

РУ86092513

84

Лхагвасүрэн Уянга

УХ88040403

85

Гомбосүрэн Ундармаа

ЙТ89052307

86

Шагдарсүрэн Энхтуяа

ЧЛ85040168

87

Батхишиг Алзахгүй

УК93103036

88

Ахатхаан Алия

ТЯ92030100

89

Жаргалсайхан Ариунсувд

УП94071021

90

Буянхүү Баярмаа

ОО93070421

91

Чулуунбаатар Буянхишиг

ОМ84011903

92

Батмөнх Ганчимэг

ТД85031587

93

Сандаг Даваасамбуу

ИЦ91040129

94

Хүрэлбаатар Золжаргал

НЭ90031105

95

Баяржавхлан Зулзаяа

ИЕ93092008

96

Мушелхаан Ерболат

ТЯ94072256

97

Мандат Заманай

БЛ92062006

98

Буянтэгш Зэндмэнэ-Эрдэнэ

КЮ89111563

99

Батхуяг Зулчимэг

ФА93102562

100

Түвшинбаяр Лхагвацэнд

ЗЗ94100501

101

Хүрэлчөдөр Мөнхтуул

ТГ93071106

102

Хурманхан Мөлдир

ПЛ93092303

103

Ганбаатар Мөнхцэцэг

АР92030500

104

Жаргалсайхан Норжинсүрэн

ИЮ94011220

105

Төмөр-Очир Хонгорзул

УП93082323

106

Батхуяг Одгэрэл

ОЮ93080608

107

Лхагвадорж Оюунжаргал

УШ94010841

108

Ганболд Оргилмаа

ЖЗ88022003

109

Ганцоож Цагаанчулуун

ПЮ93052205

110

Баяндалай Анхзаяа

ВЛ93052200

111

Жамц Бямбадулам

НТ93111402

112

Отгонтуул Базармаа

НЩ89073185

113

Эрхэмбаяр Баярсайхан

УК90062262

114

Аугаан Бүркитхан

БЭ88022710

115

Гүндсамбуу Ганчимэг

АН92031801

116

Гансүх Дүүрэнбаяр

ИА94022335

117

Гэмгүй Дэлгэрцэцэг

ОТ74010766

118

Ержан Жаныл

БВ90092442

119

Давхарбаяр Жигжидсүрэн

УК94030305

120

Баярхүү Золцолмон

РВ93120100

121

Отгонрагчаа Наранзаяа

РП94090406

122

Энхболд Наранчимэд

РЙ93061006

123

Бахыт Нуржайна

БЮ94012346

124

Нямдаваа Оюунболор

МИ93070903

125

Хоролжав Оюун-Эрдэнэ

ЦЗ74121022

126

Энхбаатар Оюунчимэг

ТЕ92060160

127

Жамъяндорж Халиунаа

УУ89103027

128

Насанжаргал Хонгорзул

ОЮ93011605

129

Батжаргал Хонгорзул

УШ94091424

130

Намжилсүрэн Хосжаргал

ЧЗ87022004

131

Ихсуурь Ундармаа

МО74111704

132

Батсуурь Цэнгэл

ТЕ90122781

133

Дэлгэр Цэрэнбат

ЗГ93042800

134

Цэрэнсодном Пүрэвдорж

ЙР93121103

135

Ганбат Энэрэлт

ФА93091323

136

Төмөрхуяг Энхзол

УХ89120144

137

Мөнхбат Алтанзаяа

СТ92053101

138

Гэрэлбаатар Алтанцоож

ДА88110600

139

Жамбадорж Алтанцэцэг

ИБ89101004

140

Төлек Алтыннур

БЮ93032709

141

Хайрат Аня

БЮ93082922

142

Цэцэгмаа Анхтуяа

РХ78101309

143

Жаргалсайхан Батзаяа

НБ93092404

144

Баяраа Бямбабаяр

УД92092010

145

Мандах Болормаа

ГИ89010801

146

Ганболд Гантуяа

ГИ91092420

147

Санжаа Долгормаа

ИН93012803

148

Баяр Дүүрэнжаргал

НК93060308

149

Чойжамц Жавзан

ВР94033100

150

Дареже Жанболат

БМ94080112

151

Шарав Занданмядаг

РС93062607

152

Лхамсүрэн Намсрай

ОЙ92062803

153

Доржпалам Нинжбадгар

ИЮ90061767

154

Очир Номин

МО93062923

155

Дамдинсүрэн Нямжаргал

ИЮ91121521

156

Дэлгэрцогт Оюун-Эрдэнэ

РН90102764

157

Пүрэвдагва Оюунсувд

ИО93042302

158

Батбаяр Рэгзэнсурмаа

РС89012201

159

Цэнджав Цэрэн-Өлзий

УД95021907

160

Хойлогдорж Шүрэнчимэг

ПГ93123107

161

Ганхуяг Хулан

ГО90061001

162

Эрдэнэбаяр Хулан

ПБ93110507

163

Бат-Эрдэнэ Энхбилэг

РЭ90020562

164

Готовдорж Энхмөрөн

ГЕ93082508

 

 

Био-Анагаах мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Урантуяа Аззаяа

ЛЙ95022441

2

Адис Айман

БЮ95021220

3

Амгаланбаяр Амаржаргал

ВМ95052211

4

Сүхбаатар Бадамцэцэг

ИА94081204

5

Батмөнх Баяржаргал

МЮ94122803

6

Баярмөнх Баясгалан

ФА95110649

7

Цогтбаяр Болортуяа

ЙГ95073001

8

Соёл Ганболд

УЮ94061191

9

Энхжаргал Даваасүрэн

КА94090501

10

Гансүх Доржпагам

ИБ94021204

11

Галбаатар Дуламсүрэн

ШУ95010122

12

Бямбажав Дэлгэрсүрэн

ПИ93080205

13

Энхбат Золжаргал

ГМ94042409

14

Бат-Өлзий Лхагвадулам

ГГ95032904

15

Ганзориг Лхагвасүрэн

ХГ85101602

16

Баатар Мөнхнасан

ВП90100301

17

Мөнхбат Мөнх-Эрдэнэ

НО95092415

18

Доржхорлоо Намуун

ТА95100405

19

Нэргүй Нямдорж

ИЮ91072112

20

Батбаяр Оргилмаа

УХ94072307

21

Цэрэнхүү Оюунсүрэн

МЮ93112304

22

Эрдэнэбат Пүрэвдорж

ЙЮ94121514

23

Жаргалсайхан Солонго

ИТ94022103

24

Баярбат Сүрэн

ГК92061105

25

Гантөмөр Сэлэнгэ

НН94051607

26

Батхуяг Үрлээ

ПА94091908

27

Ганбат Цацралтуяа

МФ95062500

28

Сундуйравдан Эрдэнэчимэг

ГГ94040901

29

Бат-Oрших Долгорсүрэн

ЙР93111203

30

Гансүх Доржханд

СК94061902

31

Лайдав Жавхлан

ЖЮ87071342

32

Энхбат Мөнхтөр

АН95072201

33

Нямсүрэн Номинцэцэг

ЖА95053103

34

Батмөнх Отгонбат

МР96020117

35

Батбаяр Оюун-Эрдэнэ

ДЮ92122406

36

Өлзийбаяр Уранчимэг

АЮ94062208

37

Эрдэнэ-Очир Хонгорзул

РЭ94111805

38

Ганбат Хосцэцэг

ЖГ94070206

39

Баасанхүү Энхзаяа

БЮ95031701

40

Ганболд Энхбилэг

БЛ91071107

41

Идэрнасан Ариунжаргал

ТА95050126

42

Ариунхүү Даариймаа

ЙГ94082921

43

Алтанхуяг Дашцэрэв

ЙЮ93121231

44

Дашзэвэг Должинсүрэн

УХ95060840

45

Жаке Индира

БА93122304

46

Мөнхбаяр Лхагваа

ПЕ94040601

47

Батнасан Мөнхзаяа

ИА94032702

48

Намжил Наранбилэг

ЛН92072001

49

Батболд Оюундарь

УШ95042361

50

Пүрэв Оюунлхагва

РГ94032347

51

Жамьяндорж Сандагдорж

ГГ95011713

52

Батсайхан Сэлэнгэ

УП93040909

53

Нямсүрэн Төмөрчөдөр

ЙР94120915

54

Алтан-Очир Хонгорзул

МЮ95052924

55

Ёндонжамц Цэрэнлхам

ВЖ93021508

56

Ганбат Цэрэнчимэд

РД93122406

57

Баярсайхан Энгүүн

АА94112300

 

 

Уламжлалт анагаах ухаан мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Пүрэвсүрэн Анхбаяр

ОИ94021619

2

Батсайхан Батцэцэг

ГА92102502

3

Энхмөнх Болормаа

ЗД93020706

4

Хуанбек Гаукар

БИ94090803

5

Даваагомбо Дашням

ИЛ93022706

6

Мянгад Еркежан

ПЛ94010101

7

Мөнхдалай Заяа

ИС93042001

8

Баатар Мөнхзул

УП93121220

9

Одхүү Наранзаяа

УИ94090386

10

Сүрэнхорол Отгонжаргал

АР89053007

11

Жаргалсайхан Оюун-Эрдэнэ

УШ95080726

12

Савитай Рахметдолла

ПК92042519

13

Өлзийбуян Сүнжидмаа

УШ94092641

14

Оюунбат Түвшинбайгал

УП92032600

15

Баасанжаргал Алтанхундага

ЙЮ93091401

16

Далилхаан Аягүль

НУ92111903

17

Батсуурь Батчимэг

ФА93060129

18

Пүрэвдорж Бямбасүрэн

УЗ93103001

19

Отгон Доржпагам

ИХ93031104

20

Алтантуяа Золжаргал

ТА93022808

21

Хайроль Жанибек

ПЮ93122336

22

Батчулуун Мөнхгэрэл

ГА90071760

23

Базаргүр Мягмар

НУ94010403

24

Пүрэвсүрэн Нандин-Эрдэнэ

БЮ93122805

25

Түмэннасан Нямбаяр

АЮ94030119

26

Рагчаасүрэн Сүх-Очир

ОЮ92091819

27

Баатарсүрэн Түмэнжаргал

ОС93072007

28

Сүхбаатар Цэнд-Аюуш

СР94042101

29

Эрдэнэбаатар Энхбаяр

УУ92033058

30

Чинбат Амгалан

МЖ93100111

31

Гомбожав Батзаяа

ОЮ93062601

32

Баярсайхан Батчимэг

ЖЯ93032809

33

Батсуурь Боржигун

РХ94112204

34

Эрдэнэбат Ганчимэг

ОЖ92102906

35

Туяа Дармагад

УП93091984

36

Батсүмбэр Дөлгөөн

ТБ90051000

37

Сейт Лаура

БЮ94062609

38

Хүрэлбаатар Оюун-Эрдэнэ

ВИ94021901

39

Сүхбаатар Өлзий-Утас

ЙС94040404

40

Алтанхүү Өлзийжаргал

ЙЮ92121821

41

Эрдэнэцэцэг Сарандаваа

СВ93022216

42

Санжмятав Солонго

ОЮ93112924

43

Батаа Тавансолонго

ЕЙ83103008

44

Отгонцогт Хишигдорж

ИЮ94042818

45

Ууганбаатар Чанцалдулам

ЗЛ93021609

46

Батцэцэг Энхтуяа

ГА93011901

47

Пүрэвсүрэн Азжаргал

МА93112105

48

Ариунболд Баасандолгор

РЙ95060203

49

Уламбаяр Дүүриймаа

УД94031607

50

Мөнхбаатар Мөнхцолмон

КД93100201

51

Мөнхбат Мөнхцэцэг

ЛЮ93091306

52

Баасанжав Мягмаржав

ПИ94071201

53

Багия Нуржайна

БЮ93061508

54

Цэнгэлбаяр Отгонбаяр

РЛ94062902

55

Лханаасүрэн Сарантуяа

ЛЮ94022406

56

Төгсбаяр Соёл-Эрдэнэ

УУ89050347

57

Алтангэрэл Тунгалаг-Оюун

СЭ93080700

58

Батбаатар Тунгалагтамир

АГ92100900

59

Амартүвшин Ундармаа

РЭ93031107

60

Түмэннаст Цэрэндулам

ЖА91031607

 

 

Эм зүйч мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Батцагаан Адъяажав

РЕ95052708

2

Шинэн Адьяасүрэн

ВВ94032008

3

Хадбаатар Анхтуяа

ЧС85042809

4

Жамбал Бадамханд

ДЗ94110102

5

Лхамжав Бадамханд

АО94082302

6

Батжаргал Буянхишиг

НА95041407

7

Оюунбат Баярзол

МЮ91012706

8

Эрэндаваа Галмандах

ПЙ94070557

9

Төмөр Ганчимэг

ЛБ88080844

10

Пүрвээ Гэрэлмаа

ОН95051302

11

Батцэцэг Дагжидсүрэн

ЗЮ94091808

12

Онолбаатар Долзодмаа

МТ90030900

13

Эрдэнэсайхан Ёндонжав

ЙЮ90032904

14

Шаравжамц Жавзанпагам

АЮ91121804

15

Отгонбат Жавхлан

НВ94100505

16

Цоодол Золжаргал

ПИ94122102

17

Бямба Ичинхорлоо

ДК94030302

18

Гансүх Мөнгөнчимэг

ОР93012022

19

Сүхдорж Мөнхзаяа

ВЮ89032105

20

Равжир Мөнхтуяа

ПЕ95052307

21

Батхишиг Мягмар

ГН95081506

22

Гаадансүрэн Намуунбаяр

СЩ95022101

23

Улаанхүү Наранчимэг

ЛЮ94011702

24

Алтансүх Нармандах

ОМ91102334

25

Намжил Номин-Эрдэнэ

ИЮ93012308

26

Нямдорж Пүрэвцэцэг

ЦЖ86040361

27

Рэндорж Содномсүрэн

ЙВ88111500

28

Ханджав Солонго

ЖА94122708

29

Хүрэлчулуун Сувд-Эрдэнэ

ФА94102607

30

Өсерхан Толганай

БЖ94011504

31

Гансүх Төмөр

КЮ95052019

32

Амаржаргал Цэенхорлоо

ИЗ90021808

33

Дайрийжав Цэндсүрэн

ДА78100307

34

Бямбасүрэн Цэрэндулам

ИЮ94081802

35

Нархажидмаа Цэцэгсүрэн

АО95091307

36

Бат-Эрдэнэ Ширчмаа

ГЗ92030724

37

Гансүх Энхтуяа

СЭ83062561

38

Одонхүү Янжинлхам

ГЮ93081204

39

Жанарбек Айжан

БЮ95042103

40

Чимэддорж Байгалмаа

ТЕ69112486

41

Бямба Балжинням

НК94011100

42

Баатар Баясгалан

ИЮ71012804

43

Сүхбаатар Болормөнх

РЙ91031208

44

Лхагважав Буяндэлгэр

НХ95021304

45

Жалцав Буяннэмэх

БД89052205

46

Мөнхбат Бямбацэдэв

ВГ93100901

47

Жаргалсайхан Даваадулам

ДЮ90070285

48

Ганхүү Дариймаа

ПН95072803

49

Энхтүвшин Дөлгөөн

ЛЮ94111709

50

Батбаатар Дуламсүрэн

ЙЗ94043007

51

Баатарчулуун Золжаргал

ЛЗ94061106

52

Очирбат Лхам

АО94072801

53

Амарсайхан Марал-Эрдэнэ

ГН96010405

54

Жаргалсайхан Надмидцэрэн

ЗМ94121000

55

Батжаргал Номин

УШ95012105

56

Сонинхүү Номин

ЖЯ92043046

57

Нэргүй Номин-Эрдэнэ

ДА95091005

58

Түмэн-Эрдэнэ Одонтуяа

УИ95091104

59

Ичинноров Оюумаа

СЖ79062606

60

Рийшаа Оюунсүрэн

ЦА87072100

61

Бямбадаш Өсөхбаяр

РД94051415

62

Бөхтөмөр Пүрэв-Очир

ВЕ94081110

63

Цогоо Сарантогос

ОО91060400

64

Баянбаатар Сувд

РБ95013001

65

Равдандорж Сэвжид

ДЙ94120804

66

Өлзийням Ундрахбуян

МБ95092403

67

Нармандах Уянгаа

АЮ94102200

68

Оюунбилэг Хулан

УВ96050607

69

Төрбат Цэвэлмаа

ИЮ94040925

70

Энхбаатар Цэндсүрэн

ЙР95062105

71

Жигжидсүрэн Эрдэнэжаргал

РЭ86120800

72

Жаргал Энх-Амгалан

ФБ88033066

73

Пүрэвбаатар Гэрэлмаа

МЕ93040404

74

Зориг Батболд

УХ95080417

 

Нягтлан бодох бүртгэл мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Алтангэрэл Амармандах

УК97061107

2

Цэрэнчимэд Барс

ОЮ92031815

3

Лхагвасүрэн Батчимэг

ЙЗ94031545

4

Цолмонбаяр Болорзаяа

СА95112601

5

Идэрцогт Бямбадулам

ГГ94091009

6

Баянсан Бямба-Очир

РЛ95050716

7

Наранхишиг Ганцоож

ТЛ96012547

8

Дуанбек Гүлсауле

БЮ95122709

9

Саранчулуун Дорждаваа

ХН85112470

10

Ганбаатар Дугар

ЖМ95101210

11

Батдорж Заяа

НМ96040706

12

Пүрэвдорж Лхагвадорж

АО95110119

13

Оюунбилэг Мөнх-Оргил

ШУ96022311

14

Эрдэнэхүү Мөнхтунгалаг

ЛМ96030705

15

Отгонбаяр Пүрэвдулам

НУ96111506

16

Очирбат Саранзаяа

РН96022827

17

Болдбаатар Саранчимэг

ГМ94041024

18

Жанцандорж Солонго

ДЮ96010602

19

Нямдаваа Урантөгс

УХ93070460

20

Эрдэнэцогт Хишигжаргал

ЧЛ82033003

21

Жадамба Цэрэндулам

НЗ96063001

22

Амаржаргал Цэрэннадмид

ВЮ94082106

23

Гомборагчаа Чимэдцогзол

ИЕ96041905

24

Төмөрхүү Эрдэнэцэцэг

ПЮ96110903

25

Баттогтох Өнөрзаяа

ПП95021202

 

 

Татварын эдийн засаг, нягтлан бодох бүртгэл
мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Мерейхан Айтолхын

БЮ95060306

2

Болд-Эрдэнэ Барсболд

УХ96042490

3

Цэрэнсоном Батгэрэл

РС96080105

4

Энх-Амгалан Батчимэг

ИГ96032607

5

Ёндондүйчир Бямбацэцэг

ПЖ94082609

6

Гантулга Дэлгэрсүрэн

ФБ96081822

7

Ганбаатар Жавзандулам

АЖ95030601

8

Батболд Мөнхзул

УХ95082624

9

Баяржаргал Мөнхтуул

УК96081904

10

Мөнхбаяр Мөнхцог

ТА96091991

11

Батбаяр Нандинчимэг

НЗ96012803

12

Буянбат Од

ДЮ91040237

13

Саясат Сериктес

БВ94033010

14

Батцэнгэл Сувдмаа

УИ97112825

15

Энхцэцэг Уянга

ЖЯ92091422

16

Мөнхболд Хонгорзул

ЛМ96090301

17

Ганбаатар Цэнгэлмаа

УХ95042660

18

Батаа Шинэсар

КА96021944

19

Гандөл Бямбажав

УШ94061838

 

 

Менежмент хоол үйлдвэрлэл үйлчилгээний
мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Бигажы Айсулу

БЮ95081948

2

Бат-Өлзий Амаржаргал

УК95080706

3

Батаа Бат-Ундрал

ТЯ90020803

4

Цэрэнпүрэв Ганцэцэг

ЖЕ94092301

5

Эрдэнэбилэг Даваажаргал

РС94102605

6

Энхцогт Дашмягмар

АП95080100

7

Билэгсайхан Долгор

СЖ94031608

8

Бекбаатар Замира

НУ94072101

9

Баатарсүрэн Золзаяа

ФА95072621

10

Мядагбадам Оролгор

ОО95020209

11

Нямравдан Отгончимэг

ИЗ94050501

12

Лхагважав Очирмаа

МЮ92061821

13

Цог-Эрдэнэ Оюун-Эрдэнэ

АС96070408

14

Цэрэндорж Пүрэвдулам

ПЮ95081225

15

Хан Сүн Ён

MO19661215

16

Эрдэнээ Төрмандах

СЮ96121600

17

Өнөрцэцэг Хулан

УП94010282

18

Болдсайхан Хэрлэн

ЖЖ95081402

19

Болдбаатар Энхцолмон

ВЛ95080401

20

Бадамгарав Эрдэнэцэцэг

ОО95072600

 

Компьютер программ хангамж мэргэжлээр
төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Нарангэрэл Багахүү

ЗФ90041031

2

Баттогтох Дашбалбар

ВО95041019

3

Гүндсамбуу Отгонбаатар

ИЖ95061817

4

Гантулга Чинбат

ОЮ96122911

5

Сайнхишиг Эрдэнэбулган

АЧ95102011

 

 

Эмнэлгийн тоног төхөөрөмжийн ашиглалтмэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Батдэлгэр Ангармаа

ДЗ95062201

2

Сүхтөмөр Анхбаяр

УК95053134

3

Батсайхан Баасанжав

ИГ94111810

4

Даваасүрэн Баярсайхан

ШУ91071515

5

Азжаргал Баясгалан

ЕЮ92091712

6

Болдбаатар Болдсайхан

ДЕ94082414

7

Батбаатар Буяннэмэх

АЮ95031813

8

Доржпүрэв Ганзориг

ЧЛ86012711

9

Чулуунбаатар Гантуул

УЗ97041008

10

Тойшыбай Гулжайна

БЮ95050805

11

Оюун Даваахүү

ИЮ95021337

12

Батзориг Додьгалсан

АА95100610

13

Бат-Очир Дуламсүрэн

ЙЖ95111007

14

Буяндэлгэр Мөнхчимэг

СЭ94042207

15

Жаргалсайхан Наранцэцэг

ИЖ95082501

16

Дондог Одмаа

ЖЗ96031103

17

Бямба Очиржанцан

УП95112758

18

Энхжаргал Пүрэвдаваа

ЙЮ94042812

19

Энхбаатар Пүрэвжаргал

ЙД95050403

20

Нэргүй Саруул

СЮ94120812

21

Цогмандах Сосорбарам

ПП95122703

22

Одбат Тэмүүлэн

УИ94092731

23

Цэцэнбаатар Хашшагай

УШ92061159

24

Цогоо Хосбаяр

ОЮ95052409

25

Түвшинжаргал Хүдэрчулуун

ФА95090537

26

Мөнхбаатар Хүүбогд

КЕ93070311

27

Бямбадорж Цолмонбаатар

УХ96022113

28

Ганболд Цэнгэлбаяр

МР95090211

29

Энхбат Энхриймаа

УИ96031505

 

Төрийн захиргааны удирдлагын
мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Алтансүх Амгалансуурь

ЕЗ96032116

2

Амар Вандан

ОЗ95020711

3

Энхболд Ганчулуун

МФ95091510

4

Эрдэнэсан Дайриймаа

ЗЗ95050408

5

Энхтуул Золзаяа

УЗ95073125

6

Чимэдрэгзэн Лувсан

ЙК96031913

7

Чингэс Номундарь

УЗ96030224

8

Баярмагнай Одбаяр

УШ96032014

9

Зоригт Ринчинханд

ЗА95063005

10

Отгонбаяр Сумьяабазар

ЗК96022519

11

Болдбаатар Ундраа

УШ93101709

12

Мэндбаяр Хулан

УК96040822

 

Хүний нөөцийн менежментмэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Нямжав Алтанзул

ДЮ93031900

2

Пүрэвдорж Алтанзул

ОЮ94092483

3

Эрдэнэ Ариунболд

ВЮ95061411

4

Семей Ахерке

БК95011802

5

Амарсайхан Баасансүрэн

СЛ96042609

6

Аюур Байгалмаа

УП95081845

7

Ганхуяг Болормаа

УЗ91051629

8

Дүгэрсүрэн Бямбасүрэн

АЯ95123008

9

Болор Жавзанрагчаа

СМ97032902

10

Болдбаатар Жамба

ВР95022419

11

Мөнхбат Золзаяа

ВН95052403

12

Бат-Орших Идэрмөнх

ВБ96070301

13

Түмэн-Өлзий Молор-Эрдэнэ

РЭ91061108

14

Вандансүрэн Мөнх-Ариунгуа

ИТ95060500

15

Очирболд Мөнхмаа

ЛЮ96081208

16

Бямбажав Нарантуяа

ОП95090807

17

Баасансүрэн Наранцэцэг

ВЮ92100101

18

Гандалай Отгонбаяр

МВ95060107

19

Какаш Оюун-Эрдэнэ

МР95120500

20

Цэрэнбаатар Хулан

ЖЮ96030406

21

Эрдэнэбилэг Энхтуул

РЭ95082102

22

Наранхүү Эрдэнэчимэг

ЕО95111101

23

Сарансүх Анхбаяр

СВ96053138

24

Баасанжав Мөнхнаран

УЦ95092317

25

Жаргалсайхан Янжинцэрэн

ВЮ96080103

26

Ням-Очир Тунгалаг

УХ96100307

27

Батзаяа Эрхэс

ҮШ95112118

28

Мөнхбаяр Мөнхжаргал

МЛ95021008

 

 

Аялал жуулчлал, сувилалын менежмент мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Бямбажав Баасанцэрэн

ДЮ96011902

2

Амарсайхан Буянхишиг

ЛМ95100621

3

Түвшинбат Давааням

УИ95043013

4

Цунбазар Ихэрчимэг

БЮ96072607

5

Наранцацрал Мөнхцэцэг

УК95092602

6

Нарангэрэл Мягмаргэрэл

ОЕ95102402

7

Чулуунсүх Нандинболор

ЛА96011903

8

Банзрагч Насантогтох

АЯ96102941

9

Баатарчулуун Одгэрэл

ГЮ95112101

10

Долгор Өмбүүбаатар

РН96010116

11

Батбаатар Солонго

УК95060205

12

Раднаабазар Сувд-Эрдэнэ

КН95090209

13

Бат-Амгалан Үүрийнцолмон

ИГ94081809

 

 

Сувилагч мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Энхтайван Ариунзаяа

ДИ83041908

2

Чойжилсүрэн Ариунзул

УХ95112607

3

Чойжилсүрэн Бадамханд

ЙИ95061608

4

Нямдарь Баяртуул

СФ96081307

5

Бат-Эрдэнэ Булган

ОО96011906

6

Дэлгэрсайхан Ганцоож

АЕ94122221

7

Удаанжаргал Даваасүрэн

ИТ96012905

8

Дашпүрэв Дашбаяр

ГЮ96011712

9

Ганхуяг Золзаяа

ПВ96072401

10

Энхтүвшин Лхамаа

ИД96060908

11

Адъяасүрэн Мягмаржав

АВ96022709

12

Батбаяр Нарандэлгэр

ЖЮ96042507

13

Отгонсүрэн Нармандах

ИЖ94122509

14

Цоггэрэл Нэргүй

ЖД95012704

15

Чинзориг Нямсүрэн

ИГ96050508

16

Гантөмөр Орогмаа

РТ95122803

17

Цэнд-Аюуш Отгонбор

АГ96090126

18

Отгонбаяр Отгонжаргал

НИ96052105

19

Төмөр-Очир Отгонтуяа

ФБ96030720

20

Ганжаргал Пагмасүрэн

ВА92022703

21

Вандандорж Туяа

ИЕ95032501

22

Бадамнямбуу Хажидмаа

СБ95022304

23

Батсайхан Алтанцэцэг

ГК96062903

24

Батмөнх Баасандулам

РЖ90072008

25

Алтаншагай Бямбасүрэн

АЯ95021861

26

Дашдондог Гүндэвсамбуу

НН93083103

27

Наранбат Гэрэлтуяа

КЮ96121608

28

Батболд Даваасүрэн

ГИ96062705

29

Мягмарбаатар Зулаа

УЮ96100302

30

Батбаяр Мөнхбадам

ЙБ95052324

31

Барсүрэн Отгонтуяа

СТ95041321

32

Батхуяг Саранзаяа

СЕ94062422

33

Цэнгэл Солонго

ОО95021327

34

Насанбуян Түвшинжаргал

РЛ94112902

35

Сүхбаатар Ууганзаяа

ОЮ95090509

36

Батаа Үүрийнтуяа

ЗЮ95020308

37

Хишигтогтох Хишигбаяр

МЮ96103039

38

Чулуунзагд Хосбаяр

МБ96032405

39

Энхбаяр Цацрал

УК95091507

40

Чагнаадорж Цэрэнмаа

ВЙ94050903

41

Энхбаяр Энхцэцэг

ЙП96041021

42

Эрдэнэбат Эрдэнэсувд

АИ96032708

43

Халтмай Алтанзул

ЛЮ96022709

44

Ганболд Бадамцэцэг

ИМ95010502

45

Алтанхуяг Баярцэцэг

СО94060100

46

Батсайхан Буянхишиг

ТА96052008

47

Ганбаатар Гандулам

ЖЮ96020142

48

Өлзийсайхан Ганчимэг

ПА95110128

49

Баасанжав Даваадулам

РЙ95112005

50

Оюунчимэг Даваасүрэн

АР93062504

51

Чийбаатар Дашцэрэн

ВД91043004

52

Алтангэрэл Ичинхорлоо

РС95113002

53

Норовбанзад Нарантуяа

РЛ95122700

54

Балжинням Нарантуяа

АГ96040107

55

Батсүх Отгончимэг

ПА96102606

56

Батхуяг Оюунтуяа

ГН95080907

57

Тогтох Пүрэвтуяа

ШУ93061707

58

Батбаатар Сэлэнгэ

МД95040236

59

Шаалуу Ундармаа

ОА95092101

60

Түвшинтөр Үүрцайх

НФ96031206

61

Алтанхуяг Энхмаа

ОД96080604

62

Жамъянхорол Эрдэнэбилэг

СК95021607

63

Цэдэнбал Эрдэнэзаяа

ПЖ95030301

64

Батбаатар Алтангэрэл

АО95011511

65

Ганбат Баярмаа

РЭ94041509

66

Пүрэвдорж Болдмаа

ЖЯ95111404

67

Даваажав Болортуяа

ТЯ95091109

68

Яграашик Будханд

ЖЯ95090602

69

Мишигдорж Буянзул

ГП93071408

70

Мягмарсүрэн Бямбасүрэн

ЙЮ95022505

71

Отгонбаяр Бямбасүрэн

ИЗ95030405

72

Энхбат Дариймаа

ЛЮ96031201

73

Цандагва Дуламсүрэн

ДР96012201

74

Болдбат Жүрмэд

ГГ96020205

75

Мягмардорж Марал

ЖЮ96020928

76

Отгонбаяр Мягмарсүрэн

ОИ96012809

77

Батбаатар Оюунмаа

АЮ95102907

78

Батсуурь Оюу-Эрдэнэ

ОЮ96121144

79

Дорж Пилжэд

АМ96040129

80

Мейрамхан Сулушаш

БЮ95031507

81

Зоригт Сүнжидмаа

ПЖ96082006

82

Баттулга Үүрцолмон

ВМ95122222

83

Батдорж Хишигжаргал

АБ94010808

84

Дорж-Аюуш Цэвэлмаа

ЙК95082604

85

Баярсайхан Цэвэлмаа

ЙП95110202

86

Азжаргал Цэнд-Аюуш

АН96030706

87

Хүдгээ Цээсүрэн

АО96051303

88

Жанат Айбота

БЮ95102801

89

Сапар Айкерим

БВ94022300

90

Талгат Ахмарал

БК95102605

91

Батдаваа Болорцэцэг

НШ95101900

92

Пүрэв Гомбожав

ВП97031911

93

Дорждэрэм Долгор-Өлзий

ЙИ91042622

94

Энхбаатар Дүүрэнжаргал

ФА95032922

95

Батчимэг Золбоо

ЖБ96041060

96

Мөнгөнгэрэл Мөнхтуул

УЮ96052805

97

Баярмагнай Мягмарсүрэн

МЗ96102920

98

Ногай Назерке

БЮ94100303

99

Хоролсүрэн Номин

ИК96011606

100

Шагдар Нямсүрэн

ИВ94080505

101

Сайхнаа Отгонзаяа

РЭ94102527

102

Өлзийбаатар Оюунтунгалаг

ЛЮ94122402

103

Мутай Рота

БЮ95120109

104

Нурдан Сахавай

ПВ95070213

105

Давааням Уртнасан

ВГ96032101

106

Даваапунцаг Үүрийнцолмон

НЛ95092807

107

Дэлгэрбуян Цолмон

ФБ96010846

108

Есжан Айкүмис

БК95062505

109

Бахытберди Айсулу

БА96041106

110

Гантулга Ариунаа

УД93072005

111

Буяндэлгэр Ариунжаргал

ВЖ92102103

112

Дамдин Бадамцэцэг

МЕ95113005

113

Буянхишиг Балжинням

РК94043007

114

Асет Бердгүл

БЕ93091007

115

Нямаа Бумбаяр

БЮ93091818

116

Оргилсайхан Ганцэцэг

МР92120806

117

Мөнхбат Ганцэцэг

ЙЮ95091109

118

Заяат Давааням

ВС97092203

119

Батжаргал Должинсүрэн

ВЮ91062724

120

Отан Мейрамгүл

БЮ95060124

121

Батсүх Мөнхзул

ИЮ91110923

122

Хуатберди Нурамгүл

БА95011001

123

Гомбодорж Нямдорж

РУ93080803

124

Кашубай Станбул

БД94062005

125

Цогтбаатар Түмэнхишиг

ПЕ96041501

126

Идэрмөнх Ундрах

МД95030501

127

Отгонбаяр Уугантуяа

НЭ96101501

128

Магсаржав Цэрэннадмид

УЗ88100841

129

Ширчиндиваа Энхзаяа

ЙВ93112107

130

Самбуу Энхтуяа

ПД94090300

 

 

Сувилагч(орой) мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Магванбаатар Батсүх

ОЕ88060502

2

Жамбалдорж Заруудмаа

ХГ74020660

3

Эрдэнэ-Очир Золжаргал

НМ91011209

4

Хандсүрэн Нямдаваа

УА95042301

5

Ноост Отгонжаргал

ОЭ78032304

 

 

Нягтлан бодох бүртгэл(Эчнээ) мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Бархас Дэлгэрмаа

УП92020621

2

Энхтөр Мөнхсайхан

ИФ91053175

3

Пүрэв Нарантуул

ГЕ93011800

4

Лхагвадорж Оюуннаран

НР88092768

 

 

Менежмент, төрийн захиргааны (Эчнээ) мэргэжлээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

1

Түмэнжаргал Алтанцэцэг

ЕЦ86062065

2

Цогтбаяр Лхамсүрэн

ИЮ94051800

3

Баярбат Оюун-Эрдэнэ

НК887041309

4

Гансүх Солонго

УХ89060569

5

Лхагвасүрэн Түмэндэмбэрэл

ЧД81091340

6

Саарал Уранчимэг

ЦИ80040405

 

 

Магистрын зэргээр төгсөгчдийн нэрс

Овог нэр

Регистрын дугаар

Мэргэжил

1

Зургаанжин Алтанбосго

АЭ83022101

Эмнэл зүй

2

Бат-Очир Амартүвшин

ХЙ85031612

Эмнэл зүй

3

Рэнчинханд Батсайхан

ФА70083116

Эмнэл зүй

4

Чулуунбат Бямбацэрэн

ЙЮ82062201

Эмнэл зүй

5

Ганзориг Билгүүн

УУ91072816

Эмнэл зүй

6

Пүрэв Буяндэлгэр

ЧП76122525

Эмнэл зүй

7

Өрнөх Золзаяа

ХП84031807

Эмнэл зүй

8

Дагважанцан Одончимэг

ПЭ82120106

Эмнэл зүй

9

Цэрэнбалжир Оюун-Эрдэнэ

ЧА86091405

Эмнэл зүй

10

Балжинням Өлзий

ЧП81080802

Эмнэл зүй

11

Галаа Түвшинжаргал

ЗЮ73021802

Эмнэл зүй

12

Гонгор Цэцэгмаа

ЖИ75040802

Эмнэл зүй

13

Дашзэвэг Эрдэнэсүрэн

ОЗ84041404

Эмнэл зүй

14

Ганболд Энхжаргал

ЦБ84112915

Эмнэл зүй

15

Наранцэцэг Эрдэнэчимэг

ХМ75102907

Эмнэл зүй

16

Батхуяг Сугар

ИЦ85053163

Эмнэл зүй

17

Нарангэрэл Сэргэлэн

ЧЛ85050165

Эмнэл зүй

18

Шаандар Уранчимэг

ЦГ69041246

Эмнэл зүй

19

Цамбал Осоржамаа

ИЦ75062829

Эмнэл зүй

20

Очирбат Энхчимэг

ВА86121624

Эмнэл зүй

21

Тоглой Должинсүрэн

ЗД74111203

Эмнэл зүй

22

Сүхбат Нарантуяа

ЕА80030801

Эмнэл зүй

23

Лхагва Хулан

ЦЗ86122501

Эмнэл зүй

24

Эрдэнэцогт Энхжаргал

ХП85042068

Эмнэл зүй

25

Мөнхжаргал Баярмагнай

ЧР88030911

Эмнэл зүй

26

Баянсан Буяндэлгэр

ЗФ89052002

Эмнэл зүй

27

Батсуурь Нарангоо

УЮ90112109

Эмнэл зүй

28

Бахыткерей Нурбол

БЮ83092179

Эмнэл зүй

29

Гүрхэн Маналжав

ЙП76021214

Эмнэл зүй

30

Сүрлэгбаатар Сарангуа

ТИ900522385

Эмнэл зүй

31

Болдбаатар Соёлмаа

МЗ80062908

Эмнэл зүй

32

Даваа Солонго

ЦЕ83041361

Эмнэл зүй

33

Доржготов Сэргэлэн

УШ87112211

Эмнэл зүй

34

Лхагвасүрэн Түмэнжаргал

ЧГ82090179

Эмнэл зүй

35

Шинэбаяр Уянга

ЖЮ90031265

Эмнэл зүй

36

Очирбат Ууганцэцэг

СА89111406

Эмнэл зүй

37

Баатар Буянжаргал

УШ92100449

Эм зүй

38

Жаргалсүрэн Пагамсүрэн

ВА93062600

Эм зүй

39

Хартолгой Цоггэрэл

ОИ88072610

Эм зүй

40

Чадраабал Эрдэнэчимэг

ЦЗ72101802

Эм зүй

41

Бат-Эрдэнэ Цэрэнчимэд

ИР90052106

Эм зүй

42

Пүрэвдорж Наранцэцэг

СЗ79112707

Сувилахуй

43

Алтанцэцэг Амаржаргал

УК91030743

Сувилахуй

44

Төмөрсүх Баяр

ХН63061466

Сувилахуй

45

Наранхүү Зул

ЧЙ75112760

Сувилахуй

46

Намдаг Нарантуяа

ОЮ91091323

Сувилахуй

47

Насанжаргал Нандин-Эрдэнэ

ИО88121503

Сувилахуй

48

Жамьяншарав Уранбилэг

ПН88021101

Сувилахуй

49

Энхтуяа Чаминцэцэг

ЦА87101507

Био-Анагаах ухаан

50

Зоригтбаатар Батбаясах

ЛЮ90013190

Био-Анагаах ухаан

51

Ганхуяг Батбаяр

ТИ80050710

Төрийн захиргааны удирдлага

52

Буянтогтох Мягмартуяа

УШ92051221

Төрийн захиргааны удирдлага

53

Дамдинсүрэн Отгонбаяр

ЦИ74021902

Төрийн захиргааны удирдлага

54

Матваа Өлзийбат

МТ69111701

Төрийн захиргааны удирдлага

55

Дамдиндорж Пүрэвдорж

ТА90100414

Төрийн захиргааны удирдлага